Sistrade wystawcą na HSP EMEA 2017
23 lut 2017 09:51

Sistrade, ze wsparciem partnera – firmy Falcon, bierze udział w konferencji druków zabezpieczonych High Security Printing EMEA 2017, w Baku (Azerbejdżan) w dniach 27-29 marca.

Centralnym punktem corocznej konferencji High Security Printing EMEA jest produkcja dokumentów takich jak: banknoty, dowody osobiste, paszporty biometryczne, wizy, prawo jazdy itp. Podczas konferencji specjaliści zaprezentują najnowsze technologie w tej dziedzinie. Konferencja ta odbędzie się równolegle z wystawą branżową z udziałem ponad 40 dostawców promujących najnowsze innowacje z dziedzin druków zabezpieczonych, papieru i farb, zabezpieczeń cyfrowych i uwierzytelniania. Podczas wystawy Sistrade zaprezentuje rozwiązanie MIS dla druku zabezpieczonego oraz najnowszą wersję Sistrade S10, która zawiera wiele nowych funkcji i usprawnień.

System Sistrade MIS jest dedykowany branży druków zabezpieczonych, gdzie kluczem są funkcjonalności integrujące informacje z poszczególnych działów oraz sposoby zabezpieczeń danych zawartych w systemie. Branża druków zabezpieczonych w porównaniu do innych sektorów poligrafii ma również największe wymagania, jeśli chodzi o sposób planowania, harmonogramowania, raportowania oraz monitorowania produkcji. Ważnym czynnikiem jest też aspekt bezpieczeństwa na każdym etapie przepływu informacji. Multijęzyczna platforma systemu sprawia, że może on być wdrożony w wielu językach. System jest stworzony w 100 proc. w technologii www, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności systemu poprzez dowolną przeglądarkę oraz z urządzeń mobilnych (www.sistrade.com/pl/sektory-rynku/branza-poligraficzna-i-opakowaniowa/druki-zabezpieczone).

Opracowano na podstawie informacji firmy Sistrade