Oliver Jung nowym członkiem Rady Nadzorczej Heidelberga
9 cze 2017 11:50

Oliver Jung (55) dołączył do Rady Nadzorczej Heidelberger Druckmaschinen AG. Został on wyznaczony przez sąd rejestrowy w Mannheim w dniu 23 maja br. do obecnego tegorocznego walnego zgromadzenia Heidelberga w dniu 27 lipca br. Na ww. walnym zgromadzeniu kierownictwo zaproponuje akcjonariuszom w oddzielnym punkcie porządku obrad kandydaturę Junga do Rady Nadzorczej.

Oliver Jung, który jest magistrem inżynierii mechanicznej, od 2010 r. jest członkiem zespołu zarządzającego i zarządu Schaeffler AG w Herzogenaurach, gdzie od 2013 r. pełni obowiązki dyrektora operacyjnego ds. produkcji, zakupów i logistyki. Posiada wieloletnie doświadczenie jako członek Rady Nadzorczej i od 2015 r. jest także członkiem „Dieselkuratorium”, Zarządu Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej. Oliver Jung ma ponad 28-letnie doświadczenie w zarządzaniu rodzinnymi firmami technologicznymi i posiada dogłębną wiedzę nt. przemysłu motoryzacyjnego, mechanicznego i pochodnych.

„Oliver Jung wzmocni naszą Radę Nadzorczą. Jego szeroka wiedza branżowa, w szczególności w zakresie optymalizacji środowisk produkcyjnych, będzie źródłem nowej wiedzy i siły dla firmy Heidelberg” - powiedział dr Siegfried Jaschinski, członek Rady Nadzorczej firmy Heidelberg.

Na podstawie informacji firmy Heidelberg opracował TP