Kolorowe warsztaty druku w Krakowie
19 cze 2017 13:09

Już 22 czerwca w Krakowie odbędą się warsztaty „Druk Artystyczny”, na których zostaną zaprezentowane urządzenia OKI drukujące w 5 kolorach – CMYK oraz dodatkowo umożliwiające druk w bieli i druk bezbarwny.

Warsztaty organizowane są we współpracy z Zakładami Artystycznymi Art. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane możliwości dwóch drukarek OKI – Pro9541dn oraz Pro9542dn. Obie pozwalają drukować kolorowe materiały w najwyższej jakości. Dzięki najnowszej technologii druku w bieli umożliwiają tworzenie wyróżniających się gadżetów bez dużego nakładu finansowego. Drukują na szerokiej gamie nośników o różnych formatach.

”Drukarki wyposażone w biały toner skierowane są do branży graphic arts – agencji kreatywnych i graficznych, ale również do tych firm, które wykorzystują wysokiej jakości materiały graficzne w swojej działalności. Najnowsza technologia umożliwia im zdobycie przewagi nad konkurencją oraz wyróżnienie się spośród niej” – podkreśla Tomasz Ziędalski, Graphic Arts Channel Development Manager w firmie OKI.

W czwartek 22 czerwca w godzinach od 11.00 do 18.00 firma zaprasza wszystkich chcących zobaczyć na żywo możliwości drukarek OKI do hotelu Swing w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza 124.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI