Ricoh na 23. Przystanku Woodstock
2 sie 2017 12:10

Podczas tegorocznego Przystanku Woodstock (3-5 sierpnia, Kostrzyn n. Odrą) Ricoh po raz kolejny otworzy dla uczestników festiwalu profesjonalne studio fotograficzne. Każdy, kto odwiedzi namiot firmy, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W tym roku będzie można sfotografować się z balonem #nobeldlawosp. Ricoh zostało partnerem przygotowanej przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy specjalnej akcji, w ramach której na Przystanku będzie rozdawanych kilka tysięcy balonów z logo akcji.

Dodatkowo Ricoh zaprasza wszystkich do Małej Japonii, w której stworzono specjalną strefę 360°. W tradycyjnej japońskiej altanie będzie można wypróbować aparat Ricoh Theta S i uwiecznić siebie oraz przyjaciół na fotografii sferycznej.

Ricoh jest partnerem technologicznym Przystanku Woodstock. Podczas wydarzenia pracuje kilkadziesiąt urządzeń drukujących Ricoh oraz rozwiązania multimedialne, firma jest również partnerem strefy dla mediów.

Cieszymy się, że możemy pokazać nasze rozwiązania i technologię 360° na kolejnym Przystanku Woodstock. Cenimy kreatywną atmosferę, która panuje na festiwalu. W tym roku sfotografujemy tysiące ludzi, którzy tworzą wielobarwny obraz Woodstocku. Uwiecznimy ich nie tylko na tradycyjnych, ale również sferycznych zdjęciach” – powiedział Paweł Barski, marketing director w Ricoh Polska.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh Polska