RemaTV Flesz sierpień
11 sie 2017 14:40

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w sierpniowym wydaniu?

Trwają przygotowania do Ogólnopolskiego Spotkania Małych i Średnich Przedsiębiorstw Outsourcing Expo w Warszawie. Outsourcing Expo to jedyny w Polsce event tej branży dedykowany właścicielom firm, osobom zarządzającym w przedsiębiorstwach, dyrektorom i managerom poszczególnych działów. Wydarzenie to jest kompleksowym podejściem do rozwijającej się branży outsourcingu, wsparcia polskich przedsiębiorstw. Uczestnicy Outsourcing Expo będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą wielu firm oferujących outsourcing usług i zdobyć merytoryczną wiedzę, którą wykorzystają w pracy, ale i nawiązać kontakty biznesowe.

Szczegóły odnośnie do tego wydarzenia znajdą Państwo na: http://outsourcingexpo.pl/

W Poznaniu odbędzie się Kongres Art of Color. To jedyne w Polsce wydarzenie dla branży poligraficznej, organizowane na taką skalę, skupi się wokół tematyki nowoczesnych technologii druku. Odbędzie się ono w dniach od 8 do 9 listopada. W czasie dwudniowych wykładów i warsztatów zagadnienia dotyczące poligrafii oraz produkcji opakowań przeplatać się będą z designem i innowacyjnymi technologiami. Tematyka kongresu może być atrakcyjna przede wszystkim dla uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw.

Szczegóły kongresu na stronie: http://www.artofcolor.pl/pl/

W tym roku jubileusz 25-lecia działalności obchodzi firma Praut z Chwaszczyna koło Gdyni. To firma produkcyjna z nowoczesnym parkiem maszynowym i bogatym wachlarzem wyrobów, cieszącym się dużym zainteresowaniem w całym kraju i za granicą. Oferuje kieszonki samoklejące w szerokim asortymencie oraz różnorodne akcesoria z folii PVC, PET i PP dla branż: poligraficznej, reklamowej, a także informatycznej. Oprócz wyrobów standardowych zamówić można kieszonki o dowolnych kształtach i wymiarach, wkłada się w nie np. ulotkę, mapę, folder.

Jubileusz w tym roku obchodzi również firma Sign Poland. Istnieje na rynku od 20 lat. Firma może pochwalić się długoletnią współpracą z wieloma klientami, którzy cenią ją za rzetelność w biznesie. Wiedzą, że zawsze mogą liczyć na szybką i sprawną realizację, na fachowe doradztwo zespołu doświadczonych pracowników i na najnowocześniejsze technologie produkcyjne. Jej produkty cieszą się uznaniem ze względu na wysoką jakość wykonania, estetykę i atrakcyjność. Firma dostarcza je agencjom reklamowym, organom państwowym, producentom w branży paliwowej, samochodowej, odzieżowej, budowlanej oraz wielu innym.

Najnowszy odcinek RemaTV Flesz: https://www.youtube.com/watch?v=PAI4EpZnfY0
Więcej materiałów na: www.rematv.pl

Opracowano na podstawie informacji firm GJC Inter Media