Premiery firmy Epson na IFA 2017
1 wrz 2017 13:16

Firma Epson prezentuje na targach IFA 2017 (1-6 września, Berlin) najnowsze rozwiązania do drukowania i projekcji.

Uwzględniając różne potrzeby i style życia użytkowników, firma poszerzyła swoją ofertę o rozwiązania EcoTank i ReadyInk, które rozwiązują typowe problemy takie jak wyczerpywanie się tuszu. Epson po raz pierwszy w Europie prezentuje technologię ReadyInk - usługę drukowania opartą na płatnościach wyłącznie za zamówienia, bez miesięcznego abonamentu oferowanego przez sprzedawców oraz dystrybutorów.

Goście targów jako pierwsi mogą zobaczyć nową generację drukarek EcoTank wyposażonych w dwa najważniejsze usprawnienia: dedykowaną serię drukarek fotograficznych wyposażonych w pięciokolorowy układ tuszu (modele ET-7700, ET-7750) oraz zaprojektowany na nowo system zbiorników i butelek z atramentem zapewniających czystą pracę (modele ET-2700/50, ET-3700/50, ET-4750, ET-7700/50). Drukarki wyposażone w technologię EcoTank pozwalają klientom decydującym się na  jednorazową inwestycję uzyskać wyjątkowo niski koszt wydruku strony dzięki załączonemu zapasowi tuszu, który wystarcza na 3 lata drukowania.

Najnowsze rozwiązania firmy Epson w zakresie kina domowego również cechują się istotnymi innowacjami.

Także seria drukarek firmy Epson dla użytkowników domowych została przystosowana do wymagań nowoczesnego stylu życia. Serie Expression Premium (model XP-6000/5) i Expression Photo (model XP-8500) w dalszym ciągu oferują zestaw funkcji do zastosowań domowych i drukowania zdjęć, ale zostały uzupełnione o nowoczesną, kompaktową stylistykę. W uznaniu faktu, że drukarki przestają być wyłącznie elementami tradycyjnie pojmowanego wyposażenia biurowego, ich nowy styl pozwala na łatwiejsze dopasowanie drukarki do wystroju pomieszczenia dzięki smukłym, prostym kształtom.

Drukarki firmy Epson dla niewielkich przedsiębiorstw i biur domowych pracują szybciej i inteligentniej dzięki nowoczesnym funkcjom. Wysokiej jakości ekonomiczne drukarki atramentowe A3 (modele WF-7210DTW, WF-7710DWF, WF-7715DWF i WF-7720DTWF) zostały wyposażone w funkcje łączności NFC oraz smukły panel sterowania i nowy interfejs użytkownika (w modelach WF-7710DWF, WF-7715DWF, WF-7720DTWF).

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson