Możliwość testowania urządzeń Duplo w salonie wystawowym firmy
6 wrz 2017 10:40

Klienci zainteresowani urządzeniami z oferty Duplo Polska mogą nie tylko obejrzeć je w pracy u innych użytkowników, ale także przetestować pod kątem swoich zleceń w salonie wystawowym firmy, który mieści się w Warszawie przy ul. Cyklamenów 1.

„Poszukujący innowacyjnych rozwiązań zawsze chcą je przetestować, sprawdzić ich możliwości – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. - Standardem jest pokaz maszyny w pracy na imprezie targowej bądź u innego klienta, korzystającego z danego urządzenia. W obu jednak przypadkach jest na to ograniczony czas. Tymczasem klienci przed zakupem chcą wykonać na danym urządzeniu testy konkretnych prac z ich własnej puli zleceń – często trudnych i zróżnicowanych, wydrukowanych na nietypowych podłożach. (…) Firma Duplo Polska oferuje taką możliwość swoim klientom. Każdy dostawca umożliwia obejrzenie danego urządzenia w pracy na żywo, nie każdy jednak posiada własny salon wystawowy, gdzie może zaprosić klienta na kilka godzin wspólnej pracy, rozmów na temat danego rozwiązania bądź poszukiwanie najlepszej dla niego alternatywy. (…) Nasi specjaliści dzielą się podczas tego rodzaju wizyt swoją wiedzą i doświadczeniem, podpowiadając najlepsze rozwiązania dla danego zakładu poligraficznego – jego potrzeb i planów na przyszłość, a w przypadku wyboru konkretnej maszyny wykonują z nim szereg prac, aby zaprezentować, jak urządzenie będzie się zachowywało w codziennej produkcji. (...)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie (tel.:+48 22 845 70 23; info@duplopolska.pl). Zapraszamy również do odwiedzania naszej odnowionej strony internetowej”– podsumowuje Gabriela Swat.

Opracowano na podstawie informacji firmy Duplo Polska