Nowy katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA“
6 wrz 2017 12:08

Od 1 września dostępny jest nowy katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA” na rok 2017/2018. Klienci znajdą w nowym katalogu na 375 stronach wszystko, co jest niezbędne w zakładzie i warsztacie: począwszy od wyposażenia ochronnego, takiego jak rękawice i buty ochronne, poprzez kurtki polarowe, aż po środki chroniące skórę. Asortyment, przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, ponownie został powiększony i obejmuje ponad 1600 artykułów. Również różnorodność marek artykułów oferowanych w katalogu jest większa: pojawiły się takie marki jak m. in. Dike, Dunlop czy Fristad Kansas. „WORLD WIDE WORK by MEWA” to coś więcej niż tylko katalog służący do składania zamówień. Odzwierciedla on kompetencję firmy MEWA w zakresie doradztwa w dziedzinie kompleksowej ochrony pracy: objaśnienia klas bezpieczeństwa, pomoce takie jak np. „wyszukiwarka rękawic“, piktogramy i grafiki dotyczące różnych obszarów zagrożeń - dokładnie wskazują drogę w gąszczu środków ochrony osobistej i ułatwiają wyszukanie odpowiedniego produktu. Wybór rozmiarów jest bardzo szeroki, również dobór kolorów nie jest przypadkowy – są one dostosowane do możliwości kombinacji z odzieżą roboczą, którą można wynająć w firmie MEWA. „Katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA” stanowi uzupełnienie oferty odzieży zawodowej - proponowanej w systemie wynajmu - o dostosowane do niej artykuły bhp, które można zakupić, korzystając z katalogu. (...) - wyjaśnia Margharet Feldgiebel, kierująca działem artykułów bhp w firmie MEWA. - Pomagamy naszym klientom tam, gdzie potrzebują oni pomocy. I to nie tylko w oparciu o katalog – także w ramach bezpośrednich konsultacji na miejscu u klienta, za pośrednictwem ponad 44 placówek w 23 krajach w Europie.“

Katalog prowadzi klienta przez asortyment w niezawodny sposób, oferując odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące środków ochrony pracy. W oparciu o zasadę kompletności artykuły są prezentowane w wielu modnych kombinacjach, stanowiących przykłady zaczerpnięte ze w świata pracy. Można je szybko odnaleźć w katalogu dzięki odnośnikom do odpowiednich stron. Jeśli natomiast klient chciałby zaopatrzyć zamówiony produkt w logo swojej firmy, również może zamówić taką usługę.

Koncepcja określana jako „Dobre zaplecze to podstawa“ przewija się przez cały katalog jako swego rodzaju motyw przewodni. A co najciekawsze, to nie zawodowi piłkarze prezentowani są na zdjęciach, ale zespół pracowników stadionu, którzy dbają o bezproblemowe funkcjonowanie klubu 1. FSV Mainz 05. Są nimi: greenkeeperspecjalista dbający o jakość murawy na obiekcie, kitman - osoba odpowiedzialna za sprzęt dla zawodników, technik stadionowy i wielu innych. Nazwisko każdego z nich kojarzone jest z określoną pozycją – podobnie, jak to ma miejsce w drużynie piłkarskiej. „Pracownicy stadionowi są symbolem naszej grupy docelowej: to zawody wykonywane „na zapleczu“, a mianowicie w warsztatach i zakładach“ - wyjaśnia Margaret Feldgiebel. Zdjęcia zespołu pracowników stadionu powstały w miejscu, w którym zespół ten działa na co dzień – na stadionie OPEL-Arena w Moguncji.

Katalog można zamówić natychmiast na stronie firmy MEWA:

https://www.mewa-service.pl/usluga/world-wide-work-by-mewa/.

Wszystkie artykuły dostarczane są na terenie Europy w ciągu 72 godzin. Artykuły te znaleźć można również w internecie na stronie www.worldwidework.eu/.

 Opracowano na podstawie informacji firmy MEWA