Poznaj wystawców targów RemaDays Warsaw 2018
5 paź 2017 10:03

Trwają intensywne przygotowania do targów RemaDays Warsaw 2018, które odbędą się w dniach 7-9 lutego w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Już teraz możecie się Państwo zapoznać z listą wystawców dostępną na stronie remadays.com. Ponadto organizator zachęca do zapoznania się z wyszukiwarką produktową, powiązaną z katalogiem produktowym „Adbox”.

Na stronie internetowej targów mają Państwo możliwość zapoznania się z informacjami o wystawcach, którzy zaprezentują się podczas targów RemaDays Warsaw 2018. Za pomocą wyszukiwarki można znaleźć konkretnego wystawcę po nazwie, numerze stoiska, słowie kluczowym lub odpowiedniej kategorii.

Podczas targów RemaDays będzie dystrybuowane specjalne, targowe wydanie katalogu produktowego “Adbox - inspiracje reklamowe”. Na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw pojawiła się wyszukiwarka produktowa, dzięki której blisko 84 tys. użytkowników strony internetowej przez cały rok ma możliwość poznania i zainspirowania się produktami z szerokiego grona dostawców branży reklamowej.

Więcej informacji na www.remadays.com

Opracowano na podstawie infromacji organizatora