Szkoła Druku Medikon – Canon imagePROGRAF PRO Week
10 paź 2017 11:01

Firmy Medikon Polska i Canon Polska zapraszają na Canon imagePROGRAF PRO Week - tydzień druku i zarządzania barwą z drukarkami fotograficznymi i ploterami Canon.

W dniach 16-20 października 2017, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 w Studio Medikon przy ul. Cyklamenów 7 w Warszawie odbędzie się tydzień ekspercki: Szkoła Druku Medikon - Canon imagePROGRAF PRO Week.

Organizatorzy zapraszają wszystkich artystów, fotografów, grafików, ludzi związanych z poligrafią, drukiem i reprodukcją sztuki zainteresowanych jakościowym drukowaniem zdjęć, grafik i obrazów. W Studio Medikon przez cały tydzień na gości będą czekać drukarki i plotery Canon imagePROGRAF PRO-1000 i PRO-2000 oraz eksperci Medikon Polska.

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich, którzy drukują lub chcą drukować zdjęcia i grafiki i mają w głowie pytania bez odpowiedzi. To świetna okazja, by nauczyć się czegoś nowego - poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie o drukowanie na drukarkach i ploterach Canon imagePROGRAF PRO.

Eksperci Medikon przez cały tydzień będą do dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania o drukarki, plotery, papiery, oprogramowanie, profile ICC, kalibrację, profilowanie, sterowniki, zarządzanie barwą, monitory, kalibratory, drukowanie z programów Canon Print Studio Pro, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Mirage oraz wszystkie inne tematy związane z jakościowym drukowaniem zdjęć i grafik.

Goście będą mieli możliwość własnoręcznego przetestowania możliwości urządzeń i wydrukowania swoich plików na profesjonalnych drukarkach i ploterach Canon imagePROGRAF PRO-1000 oraz PRO-2000 i papierach Fomei pod czujnym okiem ekspertów Medikon Polska i Canon Polska.

Warto skorzystać z tej możliwości indywidualnego szkolenia lub konsultacji - w dogodnym dniu tygodnia o pasującej godzinie i to zupełnie za darmo! Jeśli do tej pory Twoją wymówką był brak czasu lub koszt szkolenia - nie tym razem! Przez cały tydzień spotkania, konsultacje i szkolenia są w Medikonie bezpłatne!

Umów się na konkretny dzień i godzinę lub spontanicznie wpadnij w wolnej chwili. Czekamy na ciebie!

Kontakt: tel: 692 049 090, e-mail: sklep@medikon.pl, www: sklep.medikon.pl

Opracowano na podstawie informacji firmy Medikon