Wycinarka AeroCut Prime w firmie Kartalia
12 paź 2017 14:49

Modele wycinarek  firmy Uchida oferowane przez Riset Polska cieszą się coraz większym powodzeniem wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Jedna z maszyn - AeroCut Prime trafiła w ostatnim czasie  do Kartalii, firmy z 20-letnim międzynarodowym doświadczeniem w wydruku unikalnych, personalizowanych prac własnego projektu.

Zakupiona przez drukarnię Kartalia wycinarka AeroCut Prime umożliwia szybkie i efektywne wycinanie, perforację oraz bigowanie z precyzją do 0,1 mm w jednym przebiegu arkusza. Ten model  wyróżnia się na tle innych tego rodzaju maszyn nie tylko wydajnością i kompaktową budową, ale i korzystną ceną. Pracownicy drukarni przyznają, że od pierwszego dnia z łatwością obsługują tę maszynę dzięki intuicyjnemu, dotykowemu wyświetlaczowi. Co ważne - do obsługi AeroCut Prime  wystarczy zaledwie jedna osoba, a to zdecydowanie  poprawia efektywność prac.

 Właścicielka drukarni Jolanta Karwowska podkreśla, że celem jej firmy jest oferowanie najwyższej klasy poligrafii artystycznej i personalizowanej,  a „klienci Kartalii mają wysokie wymagania co do jakości i szybkości wykonanych zleceń”. I właśnie to zapewnia AeroCut Prime, jedna z czołowych maszyn w ofercie Riset Polska.

Opracowano na podstawie informacji firmy Riset Polska