Reto Simmen nowym CBO w firmie Mouvent
30 lis 2017 10:29

Firma Mouvent wyznaczyła Reto Simmena na stanowisko chief business officera (CBO). Simmen to rozpoznawalna osobowość w branży z prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku drukarskim. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora generalnego w firmie Graph-Tech, będącej szwajcarskim producentem atramentów dla inkjetu. Firma podczas jego kadencji odnotowała dwucyfrowy wzrost obrotów, podwajając liczbę pracowników w tym okresie.

Simmen będzie zdawał sprawozdania Simonowi Rothenowi, CEO w firmie Mouvent, i będzie odpowiedzialny za marketing, sprzedaż oraz serwis. Będzie nadzorował marketing i globalne kanały sprzedaży, aby zapewnić skoordynowany i spójny przepływ informacji oraz wdrażanie innowacyjnej oferty produktów Mouvent. Stworzy on od początku nową organizację usługową, która zapewni najlepsze w swojej klasie wsparcie klientom firmy.

„Z przyjemnością witamy Reto w zespole zarządzającym Mouvent - powiedział Simon Rothen, dyrektor generalny. - Zgromadziliśmy kilka czołowych postaci z branży w Mouvent i Reto jest jedną z nich. Firma Mouvent chce zmienić oblicze druku cyfrowego, a dzięki połączeniu innowacyjnej technologii i personelu, którym dysponujemy, mocno wierzę, że to osiągniemy.”

„Jestem bardzo podekscytowany faktem, że mogę dołączyć do zespołu Mouvent i wziąć udział w wyjątkowym przedsięwzięciu, które może całkowicie zrewolucjonizować branżę - powiedział Reto Simmen. - Nie mogę się doczekać, aby pomóc firmie w osiągnięciu jej pełnego potencjału.”

Na podstawie informacji firmy Mouvent opracował TP