LEDowa premiera – Ricoh SP C352DN
18 sty 2017 13:31

Nowość w ofercie Ricoh, drukarka A4 SP C352DN, to rozwiązanie stworzone z myślą o różnorodnych środowiskach biurowych i grupach roboczych pracujących w szybkim tempie, które potrzebują doskonałej jakości wydruków oraz sprzętu nieskomplikowanego w obsłudze. Dzięki zastosowaniu technologii LED premierowy model zyskał kompaktową budowę. Dodatkowo charakteryzuje się niskim całkowitym kosztem posiadania, obsługuje papier w różnych formatach i posiada opcję łączności Wi-Fi Direct.Ricoh SP C352DN_b

SP C352DN pracuje w sieci i umożliwia szybkie oraz bezpieczne przesyłanie dokumentów do drukowania z urządzeń mobilnych. 4,3-calowy panel dotykowy urządzenia posiada prosty w obsłudze interfejs. Ricoh SP C352DN wyposażono w procesor 1,46 GHz oraz standardową pamięć o pojemności 2 GB, dzięki czemu może spełnić codzienne potrzeby w zakresie druku, niezależnie od rodzaju dokumentów. Nowy model obsługuje papier o gramaturze od 52 do 220 g/m2, a także gwarantuje wysokiej jakości wydruki w rozdzielczości 1200x1200 dpi przy zachowaniu pełnej prędkości wynoszącej 30 str./min. Wyjście z trybu uśpienia jedynie w 7,5 sekundy daje możliwość utrzymania wysokiej wydajności.

Oferując – jak zapewnia producent - najlepsze w swojej klasie niskie zużycie energii i niski całkowity koszt posiadania, premierowy model w znaczny sposób pozwala na obniżenie kosztów druku w firmie.

Opcja udostępniania dokumentów, możliwość integracji z główną platformą i oprogramowaniem innej firmy, jak również prosta integracja z flotą urządzeń wielofunkcyjnych to tylko niektóre zalety SP C352DN. Opcjonalne oprogramowanie Ricoh - Flexrelease CX oraz Streamline NX - pozwoli na bezpieczny dostęp do chmury i drukowanie bezpośrednio z niej.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh

error: Kopiowanie zabronione!
cript>