Amagraf na RemaDays 2017 – premiera plotera OKI
20 sty 2017 09:59

Premierę plotera OKI – model ColorPainter E64s - zapowiada firma Amagraf (dystrybutor tego producenta) podczas targów RemaDays 2017. Na stoisku firmy będzie można zapoznać się z tym nowoczesnym i wszechstronnym systemem wielkoformatowym, a także z wieloma innymi propozycjami z oferty firmy. Do dyspozycji gości będą również jej specjaliści.E-64s_naname1

Premiera plotera OKI ColorPainter E64s będzie najważniejszym punktem prezentacji firmy Amagraf podczas targów RemaDays 2017. To najnowsze urządzenie w rodzinie OKI, korzystające z tuszy SX o wysokiej lepkości. Wydruki cechuje wysoka jakość, zapewniana - dzięki zastosowaniu wielu rozmiarów kropli - nawet przy najwyższych prędkościach drukowania. Dodatkowo dostępny jest tryb gwarantujący wysoką gęstość bez zmniejszania prędkości. Maszyna zapewnia także użytkownikom ograniczenie przestojów w pracy i ciągłość produkcji, m.in. dzięki wysokiej częstotliwości przemysłowym głowicom o podwyższonej wytrzymałości. Urządzenie można wyposażyć w aktywny jonizator powietrza, który neutralizuje ładunki elektrostatyczne na nośnikach, co pozwala użytkownikom wyeliminować problemy z wydrukiem związane z wyładowaniami elektrostatycznymi – nawet w warunkach niskiej wilgotności.

Technologia Dynamic Dot Printing zastosowana w ploterze wykorzystuje – jak podaje producent - najbardziej zaawansowane algorytmy i ulepszone wzory maskowania, aby zredukować nadmierny natrysk i wyeliminować rozmycie między przebiegami. Oprogramowanie sterujące – CPManager - jest dostarczane wraz z ploterem. Informuje ono o stanie drukowania, wyświetla powiadomienia o błędach i ostrzeżenia oraz zapewnia łatwy dostęp do ustawień i parametrów urządzenia. Można je obsługiwać za pomocą komputera oraz zintegrować z urządzeniem mobilnym także za pomocą Twittera. Warto dodać, że w cenie plotera serii E OKI w standardzie są RIP Onyx oraz oryginalna nawijarka.

Firma Amagraf zaprezentuje również system Docucutter oraz urządzenia broszurujące firmy Duplo, sztance rotacyjne, a także systemy druku cyfrowego Develop. Na stoisku firmy będą również dostępne profesjonalne czyściwa poligraficzne, bezpyłowe patyczki do czyszczenia głowic, które firma bezpośrednio dystrybuuje.

Opracowano na podstawie informacji firmy Amagraferror: Kopiowanie zabronione!
cript>