Styczniowy numer już dostępny!
3 lut 2017 14:38

okl1Zapraszamy Państwa do lektury styczniowego  numeru miesięcznika „Poligrafika”, w którym koncentrujemy się na druku wielkoformatowym oraz nadchodzących targach RemaDays Warsaw.

Prezentujemy najnowsze rozwiązania z dziedziny wielkiego formatu, m.in. firm  Agfa Graphics, EFI i HP. Warto też przeczytać o instalacji 6-kolorowego systemu Durst Rho P10 w drukarni FOPS – jednej z pierwszych w Polsce drukarń wielkoformatowych, specjalizującej się w technologii UV i druku kolorem białym.

W wydaniu tym znajdą też Państwo zapowiedzi wystawców rozpoczynających się 15 lutego targów RemaDays, w których udział potwierdziło 750 firm z całej Europy.

Czy sztuczna inteligencja, o której coraz głośniej, stanowi szansę, czy też zagrożenie także dla naszej branży? Interesująco wypowiadali się na ten temat uczestnicy tegorocznej edycji konferencji EFI Connect.

Polecamy także uwadze Państwa rozmowę z Piotrem Góralem, dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału Sun Chemical, na temat wielokierunkowej działalności firmy i jej pozycji na krajowym rynku.

error: Kopiowanie zabronione!
cript>