Przewijarka Flexor w drukarni Eticod
13 mar 2017 10:52

wwwDrukarnia Eticod z Katowic zainwestowała w przewijarkę FLEXOR 440C mono do przewijania, sztancowania i cięcia wzdłużnego papierowych etykiet samoprzylepnych oraz folii (monofilm). Instalacja przebiegła sprawnie i maszyna pracuje już na pełnych obrotach.

FLEXOR 440C mono jest uzupełnieniem parku maszynowego firmy Eticod i oprócz istotnego zwiększenia wydajności produkcyjnej umożliwia również wykonywanie nowego typu prac, m.in. dzięki zastosowaniu specjalnego wyposażenia. Maszyna została przystosowana do pracy z kamerą inspekcyjną oraz głowicami inkjet do znakowania, dzięki czemu może być wszechstronnie stosowana. Wprowadzono w niej również kilka dodatkowych udogodnień, na które klient zgłosił zapotrzebowanie, jak np. zegary pomiaru docisku wykrojnika na sztancy, adapter do cylindrów magnetycznych klienta, wydłużony przebieg wstęgi ze stołem inspekcyjnym. Uzupełnieniem zamówionej maszyny jest podnośnik rolek FLEXI ROLL LIFT 800L, który nie tylko minimalizuje ryzyko podnoszenia ciężkich roli przez pracowników, ale też czyni ich pracę bardziej wydajną i ergonomiczną.

Aron Huć, project manager w firmie Eticod: „Nasza inwestycja w maszynę Flexor okazała się strzałem w dziesiątkę, a była podyktowana chęcią wyjścia naprzeciw zmieniającemu się rynkowi, który wymaga większej elastyczności produkcji bazującej na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych.”

Opracowano na podstawie informacji firmy Emis

error: Kopiowanie zabronione!
cript>