Wykłady Ekspertów na Targach Packaging Innovations 2017
21 mar 2017 13:19

pcprint_logo_nowe

W dniach 4-5 kwietnia firma PC PRINT weźmie udział w targach Packaging Innovations. W czasie targów odbędą się Warsztaty (Case Study) podczas, których swoje prezentacje przedstawią eksperci PC PRINT. Będziemy również obecni jako prelegenci na kolejnej edycji Forum Druku Cyfrowego. Pod koniec każdej prezentacji odbędzie się konkurs z nagrodami. Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich warsztatach i prezentacjach.


Poniżej znajdą Państwo kalendarz naszych wystąpień podczas Packaging Innovations 2017.

 

4 kwietnia 2017 (wtorek)

12:00 - 12:30 PC Print – Sztuka uszlachetniania folią  Marcin Suchocki / hala NIEBIESKA

13:00 - 13:30 PC Print – Zabezpieczenie i komunikacja marki – Katarzyna Patynowska / hala ZIELONA

5 kwietnia 2017 (środa)

11:00 - 11:30 PC Print – Narzędzia i materiały pomocnicze w procesie uszlachetniania  powierzchni  Marcin Gąsiorowski / hala ZIELONA

12.35 - 13.10 PC Print – Rozwiązania uszlachetniania druku cyfrowego do zastosowania w drukarniach arkuszowych i rolowych – Marcin Suchocki / Forum Druku Cyfrowego

Pod koniec każdej prezentacji odbędzie się konkurs z nagrodami.
Serdecznie zapraszamy!

 

W 2017 roku PC PRINT jako wyłączny przedstawiciel firmy Leonhard Kurz w Polsce świętuje razem z klientami 30 rocznicę działalności firmy. Na tegorocznych targach Packaging Innovations PC Print przedstawi najnowsze rozwiązania i trendy w uszlachetnianiu powierzchni dla rynku opakowań.

Z nami Hot Stamping jest prostszy, bardziej nowoczesny, a efekty uszlachetnienia powierzchni dzięki użyciu folii firmy Kurz są jeszcze piękniejsze. Cold Foil, czyli transfer folii na zimno to najwyższa jakość, nowatorskie rozwiązania (w tym moduł DistoRun i Metalic Doming) oraz pomysłowe podejście do projektów. Ale to tylko część rozwiązań, które zostaną zaprezentowane przez firmę PC Print podczas tegorocznej edycji targów Packaging Innovations.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku B18 w hali Zielonej.

Czytaj więcej 

Artykuł sponsorowany

error: Kopiowanie zabronione!
cript>