print24.com gotowy na „Super rok wyborczy 2017”
22 mar 2017 10:43

Internetowa drukarnia Unitedprint, właściciel cenionej marki print24.com, przygotowała dla swych klientów nową ofertę „Election advertising” („Reklama wyborcza”). Oprócz standardowych ulotek oraz płyt falistych z tworzyw sztucznych znalazła się w niej bogata gama innych produktów takich jak naklejki, pocztówki, lady promocyjne, t-shirty oraz długopisy. Plakaty wyborcze drukowane w dużych nakładach oraz plastikowe płyty faliste są doskonałe do prowadzenia szeroko zakrojonych kampanii, dając gwarancję, że Twój przekaz na długo utkwi w pamięci potencjalnych wyborców. Wszystkie produkty wyborcze dostępne na stronie print24.com można kupić nawet w pojedynczym egzemplarzu!

Dzięki nowej kategorii partie oraz agencje mogą natychmiast obejrzeć każdy produkt, którego potrzebują do przeprowadzenia udanej kampanii wyborczej - powiedział Jason Bazooband, dyrektor zarządzający w dziale Innowacji i Marketingu w print24.com. - Nasze ulotki, dostępne w nakładach do 500 tys. sztuk, są jednymi z najpopularniejszych – i opłacalnych – sposobów na dotarcie do dużej liczby wyborców.” Internetowa drukarnia, która w nowej kategorii „Reklama wyborcza” oferuje obecnie wszystkie przebojowe produkty w atrakcyjnych cenach, jest gotowa na Super rok wyborczy 2017.

print24.com należy do Unitedprint, globalnej i innowacyjnej drukarni internetowej. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 700 osób i jest właścicielem uznanych marek: print24, Easyprint, Unitedprint, getprint, printwhat, FIRSTPRINT, DDK PRINT BIG, infowerk oraz Unitedprint Shop Services (USS) działając w 26 krajach świata (w Niemczech oraz 21 innych krajach europejskich, w Brazylii, Chinach, Kanadzie oraz USA). Oprócz standardowych produktów drukowanych, Unitedprint dostarcza swym klientom wysokiej jakości produkty i usługi w zakresie: druk na tekstyliach, druk zdjęć, druk wielkoformatowy, materiały reklamowe, sprzęt do reklamy oraz rozwiązania dla hotelarstwa i gastronomii.

Opracowano na podstawie informacji firmy Unitedprint

error: Kopiowanie zabronione!
cript>