„Print.For good” – konferencja Graphic Users Association
30 mar 2017 09:48

StephenLaveypowitanie_male„Print.For good”– pod takim hasłem przebiegała konferencja, zorganizowana przez stowarzyszenie Graphics Users Association (GUA), zrzeszające użytkowników rozwiązań firmy Kodak z całego świata. Po raz pierwszy odbywała się ona w Polsce (w Krakowie) i zgromadziła 130 uczestników z całej Europy.

Konferencja GUA to spotkanie odbywające się co roku w innym kraju, podczas którego użytkownicy rozwiązań Kodak workflow pozyskują nowe informacje i zgłębiają swoją wiedzę.

Podczas powitania Stephen Lavey - prezes zarządu GUA wspomniał, że wiele zagadnień omawianych na tegorocznej konferencji zostało zapoczątkowanych na targach drupa 2016. Dodatkowo - co podkreślił - konferencja umożliwiła przedyskutowanie wielu tematów bezpośrednio z przedstawicielami GUA, co stanowi o jej dużej wartości merytorycznej, podobnie jak możliwość uczestniczenia w warsztatach.

Podczas tegorocznej edycji GUA organizatorzy sporo miejsca poświęcili zagadnieniom związanym z optymalizacją procesów produkcyjnych oraz automatyzacją systemu workflow i całego cyklu produkcyjnego w obszarze prepressu, w tym także w produkcji opakowań. Konferencja była również okazją do zapoznania się z rozwiązaniami, które uelastyczniają produkcję przy jednoczesnym obniżeniu jej kosztów. Firma Kodak zaprezentowała swoim gościom także wiele nowości, dotyczących m.in. jej sztandarowego systemu workflow Prinergy w wersji 8.0. Prelegenci omawiali to rozwiązanie w kontekście możliwości, jakie daje ono klientom. O swoich doświadczeniach z systemem mówili również uczestnicy spotkania, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami.

Konferencja GUA – mówi Anna Kołodziejczyk, marketing manager, Kodak Poland, EE North, Benelux & Nordics - to spotkanie dla użytkowników rozwiązań workflow firmy Kodak. Jest ono unikalną i niepowtarzalną szansą na zapoznanie się z planami firmy z zakresu wdrożeń nowych produktów, kontakt z product managerami oraz wymianę doświadczeń z pozostałymi użytkownikami systemów Kodak. Konferencja od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a sala, gdzie prowadzone są warsztaty, jest dosłownie oblegana. Bardzo cieszy mnie fakt, że w tym roku poza meritum mogliśmy zorganizować konferencję w Polsce i pokazać klientom z całej Europy Kraków. Konferencje GUA to również okazja do wsłuchiwania się w sugestie i oczekiwania ich uczestników, by w jeszcze większym stopniu dopasowywać workflow Prinergy w kolejnych jego wersjach do ich potrzeb i potrzeb zmieniającego się otoczenia branżowego. Mamy nadzieję, że program tegorocznej edycji pozwolił jednej i drugiej stronie na uzyskanie satysfakcjonujących informacji”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Kodak Polska