Poznaj jeszcze raz wystawców, czyli RemaDays Online 2017
12 kwi 2017 14:02

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017 już za nami. IMG_3118 (2)Bardzo dziękujemy za udział w tegorocznej edycji i obdarzenie nas zaufaniem. Kolejna, 14. edycja RemaDays Warsaw 2018 odbędzie się od 7 do 9 lutego 2018 r. Podobnie jak w tym roku wydarzenie zorganizujemy w halach targowych Warsaw Expo. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Już teraz na stronie www.remadays.com mogą Państwo odbyć wirtualny spacer po tegorocznych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017. Mają Państwo możliwość zapoznania się z informacjami o wystawcach, którzy zaprezentowali się w dniach 15-17 lutego w halach Warsaw Expo w Nadarzynie. Oddajemy w Państwa ręce wygodne narzędzie, które umożliwi nawiązanie kontaktu z pożądanym wystawcą oraz zapoznanie się z jego ofertą. Zapraszamy!

Podczas targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017 do rąk wystawców i zwiedzających trafiły Wielka Księga Reklamy i Poligrafii będąca kompendium wiedzy branżowej oraz Informator Targowy, zawierający spis wystawców i nowości produktowe na rok 2017. Już teraz możecie Państwo zapoznać się z wersją online obu wydawnictw na www.remadays.com.

Zapraszamy także do obejrzenia relacji wideo z 13. edycji największych w Europie Środkowej Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw.

KLIKNIJ:https://www.youtube.com/watch?v=VZzUfeVpisY

Opracowano na podstawie informacji organizatora

error: Kopiowanie zabronione!
cript>