Reprograf wyłącznym dystrybutorem siatki Soyang w Polsce
24 maj 2017 10:57

Podczas targów Fespa 2017 w Hamburgu Reprograf podpisał z firmą Soyang umowę na wyłączność dystrybucyjną materiału Coated Mesh (powlekanej siatki mesh do druku wielkoformatowego) w Polsce. Umowa została podpisana przez Andrzeja Płatka (wiceprezesa firmy Reprograf) oraz Wei Qing Tang ( CEO, Soyang).

Oznacza to, że obecnie Reprograf jest jedynym i ekskluzywnym dystrybutorem popularnej siatki mesh Soyang na terenie naszego kraju.

Podpisanie umowy było następstwem wielomiesięcznych negocjacji i rozmów dotyczących wielu szczegółów kontraktu. Tym samym obie firmy zacieśniają dotychczasową współpracę.

„Fakt podpisania tej umowy jest oczywiście umocnieniem relacji handlowych firmy Reprograf z jednym z najlepszych producentów tego materiału na świecie. Siatka świetnie sprawdza się jako doskonałe podłoże do druku na ploterach UV, latex oraz solwentowych. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Nasi klienci bardzo chwalą jakość materiału, jego parametry zadruku, zgrzewania oraz montażu na nośnikach reklamy zewnętrznej. Na stanie naszego magazynu posiadamy wszystkie potrzebne szerokości z dostawą w ciągu 24 h na terenie kraju” – podsumowuje Paweł Tatala, product development manager w firmie Reprograf odpowiedzialny za przygotowanie szczegółów oraz realizację tego kontraktu.

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf

error: Kopiowanie zabronione!
cript>