Nowy wysokonakładowy system drukujący Sharp
31 maj 2017 10:11

Sharp uzupełnił swoją ofertę systemów drukujących o wysokonakładowy model MX-M905 drukujący z prędkością 90 str./min. Można go rozbudować za pomocą licznych opcjonalnych podajników papieru oraz modułów wykańczających, co pozwala drukować dokumenty różnego typu, stosownie do indywidualnych potrzeb.

Innowacyjny system MX-M905 od Sharp stworzono z myślą o naszych klientach, przy czym łatwość obsługi stanowiła nadrzędny priorytet. Urządzenie wyposażyliśmy w prosty i intuicyjny ekran dotykowy o przekątnej 10,1” ułatwiający przeglądanie i edycję dokumentów przed wydrukiem. Użytkownik może również spersonalizować ekran za pomocą skrótów do ulubionych i najczęściej używanych funkcji” – skomentował Szymon Trela, product manager, Sharp Electronics CEE.

W urządzeniu MX-M905 zastosowano potrójny powietrzny system podawania papieru zapewniający precyzyjne podawanie papierów o szerokim zakresie formatów i gramatur, 2-tacowy inserter końcowy do dodawania wcześniej wydrukowanych kolorowych dokumentów oraz zaawansowane opcjonalne funkcje wykańczania takie jak dziurkacz GBC Smart Punch Pro oraz finiszer broszurujący.

Funkcje takie jak druk i skanowanie z urządzeń mobilnych są dostępne dzięki oprogramowaniu Sharpdesk Mobile. System MX-M905 może również łączyć się z popularnymi platformami druku mobilnego takimi jak Apple AirPrint, Google Cloud Print i Native Android Printing. Dostępna w standardzie technologia Serverless Print Release pozwala użytkownikom bezpiecznie drukować i uwalniać zadania druku nawet na 6 urządzeniach Sharp pracujących w ramach jednej sieci bez konieczności instalacji dodatkowego serwera lub oprogramowania.

Technologia Sharp OSA umożliwia łatwą integrację z aplikacjami sieciowymi i usługami w chmurze. Dostępna w urządzeniu MX-M905 funkcja Cloud Connect wykorzystuje technologię Sharp OSA do dostępu do popularnych platform takich jak Microsoft OneDrive for Business, Google Drive i SharpPoint Online bez konieczności stosowania elementów pośredniczących.

Opisywany system obsługuje również funkcję skanowania z wykorzystaniem wbudowanego oprogramowania optycznego rozpoznawania obrazu (OCR) dostępną z zastosowaniem technologii DirectOffice, która umożliwia konwersję zeskanowanych dokumentów do popularnych formatów Microsoft Office, włączając w to formaty plików Word, PowerPoint i Excel oraz różne formaty plików Adobe PDF.

System MX-M905 jest już dostępny w sprzedaży u partnerów Sharp.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sharp

error: Kopiowanie zabronione!
cript>