Nilpeter zapowiada premiery na Labelexpo Europe 2017
7 sie 2017 10:42

Firma Nilpeter pokaże wszystko, co najlepsze w swej ofercie, na tegorocznych targach Labelexpo Europe 2017. W Brukseli odbędzie się premiera nowej maszyny do druku fleksograficznego FA oraz jednej ze świeżo udoskonalonych maszyn hybrydowych do druku cyfrowego PANORAMA.

Nilpeter przekonuje, że nowa FA to najbardziej wszechstronna maszyna do druku flekso dostępna na rynku, stworzona z myślą o zaspokajaniu rosnących potrzeb drukarzy i niezwykle przyjazna w obsłudze, z intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz w pełni mobilnym sterowaniem.

FA zapewnia maksymalny poziom stabilności, najwyższą możliwą tolerancję pasowania kolorów oraz doskonałe rezultaty druku na szerokiej gamie podłoży. Stworzona w oparciu o koncepcję Clean-Hand firmy Nilpeter, gwarantuje zachowanie czystych rąk w trakcie procesów druku i ograniczoną do minimum obsługę manualną: wszystkie dane są zapisywane, dostęp do wcześniejszych zleceń jest uproszczony, a maszyna posiada funkcję autoregistra.

Co istotne, nowa FA umożliwia podniesienie wydajności oraz możliwości druku za pośrednictwem Value-Adding Units (czyli zespołów zapewniających wartość dodaną) oraz dzięki wybranym aplikacjom i zautomatyzowanym pakietom dopasowanym do indywidualnych potrzeb drukarzy oraz ich możliwości finansowych.

Oprócz nowej maszyny FA, Nilpeter pokaże na Labelexpo 2017 nowo udoskonaloną maszynę PANORAMA Hybrid. Od premiery linii cyfrowych urządzeń drukujących PANORAMA na targach Labelexpo 2015, duński producent dokonał w nich istotnych usprawnień, m.in. przeprojektował zespoły do konfekcjonowania i druku flekso, jak również wprowadził udoskonalenia w oprogramowaniu.

Nowa konfiguracja maszyny PANORAMA Hybrid pozwala na zaspokojenie szerokiego i zróżnicowanego spektrum potrzeb i wymogów klientów – jako maszyna pracująca samodzielnie, w linii oraz wyposażona w szereg hybrydowych rozwiązań o wartości dodanej.

Na podstawie informacji Nilpeter opracował TK