Sukces Dni Otwartych firm Avargraf i APR Solutions
6 lis 2017 10:21

Niemal setka osób odwiedziła salon wystawowy firmy Avargraf – wyłącznego dystrybutora na rynku polskim rozwiązań włoskiej firmy APR Solutions – podczas Dni Otwartych, które odbywały się w październiku br. w Warszawie. Zainteresowani urządzeniami do składania i sklejania pudełek liniowych, teczek na dokumenty, kopert, pudełek na DVD, a także do insertowania kart, próbek i nakładania taśmy dwustronnej na plakaty czy banery oraz maszynami do automatycznego nakładania każdego rodzaju taśmy dwustronnej na różne podłoża mogli zobaczyć w pracy „na żywo” zaawansowane technologicznie urządzenia, które oferują te funkcje.

Prezentacje nie tylko spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem, ale też wielu gości odwiedzających firmę Avargraf jeszcze podczas ich trwania zadeklarowało chęć zakupu demonstrowanych urządzeń. Firma rozpoczęła również wiele rozmów handlowych. Impreza była także okazją do mniej formalnych rozmów; jej uczestnicy mogli zadawać nurtujące ich pytania dotyczące technologii, oferowanych przez Avargraf maszyn, a także kierunków w branży poligraficznej w najbliższej przyszłości. Gościem specjalnym tego wydarzenia był Fabio Malfara, sales manager w firmie APR Solutions, który swoją wiedzą wspomagał pracowników Avargraf podczas prezentacji. „Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas, by nas odwiedzić – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. - Cieszymy się, że prezentowane przez nas urządzenia, stosunkowo nowe w naszej ofercie, spotkały się z tak dobrym przyjęciem i wzbudziły tak duże zainteresowanie. Oferują one ciekawe możliwości przy produkcji bardzo popularnych produktów, co może mieć bezpośredni wpływ – dzięki przyspieszeniu czasu produkcji, podniesieniu jej jakości i wydajności - na sukcesy ich użytkowników. Dlatego bardzo pozytywnie oceniamy tę imprezę. (...)”.

Głównymi bohaterami Dni Otwartych były nowoczesna kompaktowa składarko-sklejarka Box Plus-1 oraz maszyna Athos Plus do aplikowania dwustronnej taśmy klejącej i taśmy zrywającej. Goście mogli zapoznać się również z przedpremierowym pokazem plotera Nano 1602DX Cardboard polskiej firmy Europrinter, której przedstawiciel – Przemysław Kida – opowiadał o tym urządzeniu i prezentował je przez wszystkie dni imprezy. Warto wspomnieć, że firma Avargraf jest ich wyłącznym dystrybutorem. „To uzupełnienie naszej oferty, z jednej strony dla producentów opakowań (to dynamicznie rozwijająca się obecnie branża); z drugiej - dzięki temu urządzeniu będziemy mogli sięgnąć po nowe dla nas rynki produkcji wielkoformatowej, która jest obecnie równie atrakcyjną częścią branży poligraficznej” – podkreśla Tomasz Kugaudo, opiekun klienta kluczowego w firmie Avargraf. Goście firmy mogli również zobaczyć jeden z najpopularniejszych modeli krajarki - Perfecta 115 SE.

Opracowano na podstawie informacji firmy Avargraf