Listopadowe wydanie RemaTV Flesz
10 lis 2017 10:16

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branżach reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?
Niemieckie targi Viscom, organizowane naprzemiennie we Frankfurcie i w Dusseldorfie, oraz targi PSI od 2019 roku będą organizowane wspólnie w Dusseldorfie. Możliwość organizacji w jednym czasie i miejscu dwóch wydarzeń pozwoli przedstawić pełną ofertę reklamy wizualnej, tekstylnej i dotykowej. Wspólne działania Viscomu i PSI to także przykład ukazujący współdziałanie sektorów branż poligraficznej i reklamowej. Zebranie w jednym miejscu firm z tych dziedzin daje pełnię możliwości i efektywne wykorzystanie ich potencjału.

Marketerze, czy nadążasz? To hasło przewodnie 9. Forum Marketingu Zintegrowanego, które odbyło się w dniach 17-18 października w Warszawie. Podczas konferencji prezentowano najlepsze case studies marketingu 360 – 12 wyjątkowych kampanii B2C i B2B, które zdobywały nagrody w branżowych konkursach i wykorzystywały innowacyjne rozwiązania.

20 października podczas wieczornej gali XIII Forum IPBBS wręczono statuetki Meeting Premiera, w konkursie nagradzającym najlepszych działających w branży biuro-szkoła. W tym roku wśród nagrodzonych znaleźli się także przedstawiciele wystawców targów RemaDays Warsaw: w kategorii „Zasłużony dla branży” statuetki otrzymali Wiesław Kozanecki z Panta Plast oraz Beata Łuczyńska z magazynu „Papierniczy Świat”.

Zobacz najnowsze wydanie Flesza

Więcej materiałów na: www.rematv.pl

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC Inter Media