Agfa na targach RemaDays 2018
8 sty 2018 13:23

Wśród wystawców zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2018 tradycyjnie już znajdzie się polski oddział firmy Agfa. Na jej stoisku będzie prezentowany uniwersalny ploter Anapurna H2050i LED. W tym urządzeniu przez cały okres trwania targów będą zadrukowywane różnorodne materiały, dedykowane zastosowaniom wewnętrznym i zewnętrznym. Do dyspozycji gości odwiedzających stoisko firmy Agfa będą też przedstawiciele jej działów druku cyfrowego oraz prepressu.
„Od kilku już lat kalendarz wydarzeń branżowych, na których spotykamy się z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi, rozpoczyna się od targów RemaDays Warsaw – mówi Przemysław Arabski, kierujący działem druku cyfrowego Agfa w Polsce. – Podobnie jak w ubiegłym roku zaprezentujemy na nich urządzenie z serii rozwiązań hybrydowych, umożliwiających pracę na różnego typu podłożach sztywnych i giętkich, a zarazem bazujących na technologii UV LED. Anapurna H2050i LED, bo o nim mowa, to innowacyjny i wszechstronny ploter, będący prawdziwym hitem sprzedażowym Agfa w ubiegłym roku. (...)”.
Anapurna H2050i LED to maszyna obsługująca media sztywne o maks. formacie 2,05x3,2 m i grubości do 4,5 cm. W przypadku podłoży giętkich ograniczeniami są szerokość (2,05 m) oraz ciężar zwoju z nośnikiem (do 50 kg). Ploter, wyposażony w innowacyjne głowice Konica Minolta, drukuje w 6 kolorach z dodatkową bielą. Jego maksymalna prędkość wynosi 104 m2 (w trybie draft). Pracą urządzenia steruje oprogramowanie workflow w najnowszej wersji – Asanti 3.0.
Na stoisku firmy Agfa będą też promowane atramenty UV LED, znajdujące zastosowanie we wszystkich produkowanych przez nią urządzeniach wielkoformatowych.
Do dyspozycji gości odwiedzających stoisko firmy Agfa będą próbki przedmiotów codziennego użytku, wykonanych z udziałem jej rozwiązań technologicznych: atramentów, urządzeń drukujących oraz oprogramowania workflow. Większość elementów stoiska zostanie zrealizowana również z ich zastosowaniem.
Mówi Michał Śliz, dyrektor zarządzający polskim oddziałem firmy Agfa: „Targi RemaDays Warsaw to znakomita okazja do spotkań z klientami, reprezentującymi oba nasze sztandarowe obszary: inkjetu przemysłowego i cyfrowego prepressu. Są one licznie odwiedzane przez drukarnie offsetowe i cyfrowe, część z nich ma tu swoje stoiska. Podobnie jak nasi partnerzy handlowi, m.in. firma Igepa Polska, z którą zawarliśmy niedawno umowę agencyjną na sprzedaż rozwiązań Anapurna i Jeti. Mamy nadzieję, że – podobnie jak w latach ubiegłych – wystawa przyniesie wiele dobrych spotkań biznesowych i zaowocuje kolejnymi instalacjami naszych rozwiązań”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Agfa Graphics

error: Kopiowanie zabronione!