Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2018
12 sty 2018 12:47

Targi ExpoOPAKOWANIA 2018 odbędą się w dniach 21-22 listopada 2018 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Oferta targowa obejmuje 3 strefy tematyczne: Opakowań i Materiałów, Maszyn i Urządzeń oraz Usług i Instytucji całościowo opisujące rynek opakowań, w ramach których uczestnicy targów poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, stanowiące źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Najważniejsze dla każdej firmy są osobiste relacje z klientami, a także ich budowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie. To niełatwe zadanie dla kadry zarządzającej, a targi - jako forma spotkań biznesowych - są efektywnym narzędziem realizacji tego celu. Dlatego też organizator tworzy strefę kameralnych spotkań B2B BIZNESmeeting, dając możliwość nawiązania wielu nowych kontaktów handlowych w ciągu tylko 2 dni.

Targi zapewniają wystawcom:

 • udział w jedynej takiej imprezie targowej z branży opakowań w południowej Polsce;

 • kompleksową ofertę indywidualnie dopasowaną do potrzeb firmy, dzięki różnym możliwościom udziału i promocji podczas targów;

 • obecność branżowych zwiedzających – a to umożliwia poznanie zainteresowań, oczekiwań klientów i modyfikowanie własnej oferty stosownie do ich potrzeb;

 • prezentacje ciekawych rozwiązań przedstawianych przez ekspertów
  i branżowych specjalistów
  w ramach programu wydarzeń towarzyszących: prelekcji, seminariów, konferencji oraz warsztatów

  Odwiedzającym targi zapewniają:

 • możliwość poznania produktów i wymiany poglądów oraz spotkania z branżą w jednym miejscu;

 • dotarcie do firm prezentujących produkty i usługi wysokiej jakości i w dobrej cenie;

 • zapewnienie nowych kontaktów firmie i zamówień na nowy rok, co przekłada się na zwiększenie przychodów;

 • prelekcje i warsztaty w ramach seminariów, będące okazją do integracji środowiska i zdobycia kompleksowej wiedzy branżowej.

  Expo Silesia to doskonała lokalizacjaaglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce, skupiający największą liczbę specjalistów z różnych branż.

  Targi Opakowań to świetna okazja do prezentacji firmy, zdobywania kontaktów handlowych i budowania długofalowych relacji biznesowych.

Więcej na stronie www.expoopakowania.pl

Opracowano na podstawie informacji organizatora