15. edycja High Security Printing EMEA w Warszawie
7 lut 2018 10:43

 

W dniach 19-21 lutego br. w hotelu Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre w Warszawie odbędzie się 15. edycja konferencji High Security Printing dla krajów regionu EMEA (HSP EMEA). Konferencja HSP EMEA jest dorocznym wydarzeniem skupiającym się na dokumentach wydawanych przez rząd, biorących udział w procedurze opracowywania wzoru dokumentu publicznego, drukowanych z wykorzystaniem technik druku zabezpieczonego. Należą do nich: waluta, dokumenty powiernicze, znaki akcyzy, dowody osobiste, paszporty elektroniczne, wizy, dokumenty pojazdu i prawo jazdy, ze szczególnym uwzględnieniem banknotów oraz powstających technologii dla dokumentów tożsamości i dokumentów podróży. Jak zapowiedzieli organizatorzy, prelegenci konferencji są specjalistami w swojej dziedzinie, zapewniającymi techniczne prezentacje, w tym niektóre regionalne studia przypadków. Razem z wydarzeniem odbędzie się wystawa handlowa ponad 40 wystawców z zakresu m.in. walut, paszportów elektronicznych, uwierzytelniania i branż pokrewnych.

Uczestnictwo w wydarzeniach dla regionu EMEA odbywa się zwykle w regionie obejmującym 260 uczestników z całego świata, choć wydarzenie koncentruje się na krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz krajach WNP. Zapewnia to doskonałą okazję do spotkania decydentów wysokiego szczebla w jednym miejscu oraz firm, które już pracują w branży lub chcą rozszerzyć działalność w regionie.

Udział w konferencji jest płatny. Więcej na temat konferencji, w tym szczegółowy program oraz rejestracja, można znaleźć na stronie: https://www.reconnaissance.net/hsp-europe/programme/

Na podstawie informacji organizatora konferencji opracował TP