Półmetek targów RemaDays Warsaw 2018
9 lut 2018 09:56

 

Drugi dzień targów RemaDays to przede wszystkim koniec głosowania w konkursach Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year, wręczenie nagrody w loterii dla zwiedzających i drugi dzień RemaCongress.

Wczoraj zakończyło się głosowanie w konkursach targowych. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas tradycyjnego, piątkowego Śniadania Biznesowego, w którym będą uczestniczyć partnerzy programu Solidni w Biznesie. To właśnie oni jako pierwsi zapoznają się z ostatecznymi rozstrzygnięciami, a tym samym zyskają możliwość najszybszego nawiązania bezpośredniego kontaktu z wyróżnionymi przedsiębiorstwami. Początek Śniadania dziś w samo południe. Laureatów w rywalizacji Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year poznamy w ostatnim dniu targów RemaDays Warsaw 2018 o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej w hali E.

O godzinie 14:00 w hali E na stoisku A2 poznaliśmy szczęśliwca, który wziął udział w loterii dla zwiedzających. Centrum wystawiennicze Ptak Warsaw EXPO z nagrodą 6000 zł do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon opuścił Paweł Rogowski.  Serdecznie gratulujemy, życząc, by wygrana kwota posłużyła do realizacji sportowych marzeń.

Czwartek to także drugi dzień RemaCongress. Z bardzo interesującą prelekcją wystąpił gen. Mieczysław Bieniek. „Budowanie silnej kultury organizacyjnej: misja, wizja i wartości firmy” to temat, który zainteresował słuchaczy tego wykładu. Bezpłatne szkolenia w ramach kongresu prowadzili specjaliści z branż poligraficznej i reklamowej. Wysoka frekwencja na wykładach jest dowodem na to, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się prelekcje i wykłady prowadzone podczas piątej co do wielkości branżowej imprezy wystawienniczej na świecie.

A przed nami ostatni dzień RemaDays Warsaw 2018.

Opracowano na podstawie informacji organizatora