Innowacje Epsona na targach Packaging Innovations
6 kwi 2018 12:05

 

17 i 18 kwietnia br. w Warszawie podczas targów Packaging Innovations firma Epson zaprezentuje swoje rozwiązania pozwalające na szybkie, wygodne i ekonomiczne wytwarzanie kolorowych etykiet, kuponów oraz opakowań.

Uczestnicy targów będą mogli porozmawiać z ekspertami Epsona i dobrać produkty wpisujące się w ich potrzeby. Na stoisku firmy prezentowane będą m.in. drukarki atramentowe z rodziny Epson ColorWorks – w tym m.in. model ColorWorks C7500G, a także kompaktowe ColorWorks C3500 i ColorWorks C831.

Epson ColorWorks C7500G to drukarka przeznaczona do druku etykiet w krótkich seriach dla średniego czy małego przedsiębiorstwa, oferująca m.in. obsługę materiałów błyszczących. Zastosowano w niej głowicę PrecisionCore, która zapewnia najwyższą jakość wydruku, a także unikalny system kontroli stanu dyszy (pozwalający usuwać mikrousterki modułu, zanim zaczną być widoczne na wydruku). Co istotne, urządzenie oferuje prędkość wydruku rzędu 300 mm/s (to poziom porównywalny do poziomu termicznych drukarek monochromatycznych).

Dodatkowo na stoisku firmy Epson specjaliści z branży poligraficznej i fotografii będą mogli zapoznać się z możliwościami 17-calowej drukarki SureColor SC-P5000. Opracowano ją z myślą o wydrukach próbnych, reprodukcjach dzieł sztuki i druku fotografii – urządzenie zapewnia idealne odwzorowanie aż do 99 proc. kolorów z palety Pantone.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson