Canon nagrodzony tytułem „Technology Leader”
12 kwi 2018 10:28

 

Firma Canon została uhonorowana tytułem „Technology Leader” podczas European Executive Forum (9-10 kwietnia br., Warszawa). Organizowane przez Executive Club wydarzenie to forum wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów ze świata biznesu, polityki oraz nauki.

Tytuł „Technology Leader” jest przyznawany podmiotom, które dostarczają innowacyjne rozwiązania z obszaru nowych technologii i systematycznie rozwijają swoje portfolio o nowe produkty oraz kompleksowe usługi dla biznesu. W uzasadnieniu jury konkursowego czytamy: „Bazując na swoim doświadczeniu w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań obrazowania, [Canon] systematycznie rozszerza portfolio świadczonych usług i oferowanych produktów, co w efekcie zwiększa poziom rentowności przyczyniając się do realizacji wizji dalszego rozwoju”.

Nasz kapitał wiedzy, oparty na technologicznym know-how oraz portfolio innowacyjnych rozwiązań, to fundament, który pozwala nam wdrażać realne programy optymalizujące koszty w firmie, skalujące procesy i podnoszące efektywność w obszarze przetwarzania dokumentów i danych cyfrowych” – mówi Michał Łepkowski, country director, Industrial & Production Solutions, Canon Polska. I dodaje: „Canon od 31 lat znajduje się w czołowej 5 firm zgłaszającej najwięcej patentów w USA. Projektowane przez nas rozwiązania, zarówno konsumenckie, jak i biznesowe, znane są użytkownikom na całym świecie – innowacyjne rozwiązania obrazowania zmieniają oblicze branży fotograficznej i filmowej, wielkoformatowe plotery graficzne kształtują nowoczesne wykorzystanie maszyn poligraficznych w różnych branżach, a najwyższej jakości projektory instalacyjne oferują niemal nieograniczony potencjał wykorzystania materiałów audiowizualnych np. w przestrzeniach ekspozycyjnych, akademickich czy biznesowych”.

W tym roku motywem przewodnim Forum było hasło: „Technologia – Innowacje – Inwestycje”. W roli panelistów wystąpili wybitni eksperci z całego świata.

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon