print24.com rozszerza ofertę produktów tekstylnych
12 kwi 2018 10:17

Internetowa drukarnia UNITEDPRINT SE, która obejmuje również znaną markę print24.com, rozszerzyła asortyment tekstylny o liczne produkty i nowe kategorie, dzięki czemu oferuje 25 000 nowych możliwości personalizacji tekstyliów.

Oprócz znanych klasyków, takich jak t-shirty, bluzy i kurtki, print24.com oferuje teraz ogromny wybór konfigurowalnych wyrobów tekstylnych w kategoriach takich jak: odzież rekreacyjna, odzież robocza, odzież sportowa i tekstylia dla domu. Należą do nich: czapki z daszkiem, czapki, spodnie robocze, fartuchy, torby sportowe, koszulki, ręczniki, szlafroki i wiele innych produktów.

Dodatkowo dostawca oferuje teraz w pełnym zakresie zoptymalizowane opcje wysyłki, które można wykorzystać do zamówienia produktów tekstylnych o różnych wzorach i rozmiarach razem, tak aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki.

Wraz z rozbudową portfolio produktowego drukarnia internetowa umożliwia teraz także składanie zamówień wygodnie w internecie na spersonalizowane ubrania klubom, restauracjom, hotelom i innym sektorom. print24.com wykorzystuje nie tylko klasyczny druk bezpośredni na odzieży, druk cyfrowy, ale także druk sublimacyjny flex i flock. Wiele produktów można również ozdobić wysokiej jakości haftem.

Na podstawie informacji unitedprint.com SE opracowała AP

 

error: Kopiowanie zabronione!