Ricoh na Pol’and’Rock Festival
31 lip 2018 09:34

Ricoh Polska wspiera kolejną edycję Pol’and’Rock Festival (2-4 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą). Firma jest partnerem technologicznym wydarzenia. Za kulisami festiwalu pracuje kilkadziesiąt urządzeń drukujących Ricoh oraz rozwiązania multimedialne.

Podczas tegorocznego Pol’and’Rock tuż przy scenie głównej ponownie zacznie działać Ricoh Photo Studio. Ricoh fotografuje uczestników festiwalu już od 20. edycji (obecna jest 24.), a właścicieli pamiątkowych zdjęć są już tysiące. W namiocie Ricoh będzie można również wypróbować aparat sferyczny Ricoh Theta i zrobić sobie zdjęcie 360°. W tym roku motywem przewodnim strefy 360° będzie podwodny świat.
Namiot Ricoh będzie miejscem z największą liczbą mydlanych baniek na całym festiwalu. Codziennie zaplanowano malownicze bańkowe pokazy. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie na najlepsze bańkowe selfie.

Każda edycja festiwalu to dla nas duże święto i okazja do pokazania naszych produktów fotograficznych w akcji. Cieszymy się, że jest spora grupa osób, która ma kolekcję zdjęć z naszego fotograficznego studia z kilku edycji festiwalu – powiedział Paweł Barski, marketing director w Ricoh Polska. - Każdy dzień Pol’and’Rock to również duży sprawdzian dla naszych urządzeń drukujących i multimedialnych, z których podczas festiwalu korzystają organizatorzy.”
W tym roku w namiocie Ricoh będzie również działać strefa dla dzieci. Dzieciaki będą mogły w niej rysować na tablicach interaktywnych i uzupełnić swoją ekologiczną wiedzę.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh Polska