Złoty Medal targów FestiwalDruku.pl dla Océ Touchstone firmy Canon
13 wrz 2018 09:44

Oprogramowanie Océ Touchstone firmy Canon zostało nagrodzone Złotym Medalem podczas tegorocznych targów FestiwalDruku,pl. Océ Touchstone to zintegrowana technologia wielowarstwowego druku cyfrowego do zastosowań graficznych, dekoracyjnych i zadruku opakowań na urządzeniach Océ Arizona, która zadebiutowała w maju br. podczas międzynarodowych targów FESPA w Berlinie

Océ Touchstone umożliwia właścicielom ploterów Océ Arizona 1200 i 2200 tworzenie teksturowanych i atrakcyjnych wizualnie wydruków przy wykorzystaniu zaawansowanych technik drukowania. Polscy klienci po raz pierwszy mogą zobaczyć na żywo możliwości Océ Touchstone w strefie Canon właśnie podczas FestiwaluDruku.pl (12-13 września br. w Hali EXPO XXI w Warszawie).

Złote Medale targów FestiwalDruku.pl przyznawane są produktom i rozwiązaniom, które cechują się szczególnymi walorami w obszarze ekonomiczności użytkowania i eksploatacji, mają pozytywny wpływ na środowisko oraz odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Nagrody przyznawane są przez niezależne jury, które tworzą eksperci ds. rynku reklamy i poligrafii, specjaliści branżowi oraz reprezentanci mediów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon