Kreatywny konkurs z ploterami Summa
28 wrz 2018 13:47

Firma Summa zaprasza do udziału w kreatywnym konkursie, w którym można wygrać 3-dniowy pobyt w Belgii - informuje Atrium Centrum Ploterowe, polski dystrybutor znanych ploterów tnących.

3-dniowy pobyt w luksusowym hotelu w sercu Brugii, dodatkowo spotkanie z inżynierami w fabryce ploterów tnących Summa. Takie atrakcje czekają na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta tych uznanych „cutterów”.

Zasady konkursu kreatywnego Summa:

1. Polub fanpage Summa - https://www.facebook.com/SummaFinish

2. Umieść komentarz w poście konkursowym na fanpage Summa, zawierający wysokiej jakości zdjęcie z innowacyjną, kreatywną i oryginalną pracą zrealizowaną na ploterze Summa. Ploter Summa musi być także widoczny na zdjęciu konkursowym.

Konkurs trwa od 1 do 31 października 2018.

Summa serii F to „szyty na miarę” gigantyczny kombajn, który znajdzie zastosowanie od poligrafii przez reklamę po różnego rodzaju produkcję. Plotery Summa z serii F obejmują 4 modele: F1612, F1330, F1832 i F2630.

Z kolei Summa S2 Class to najwyższa półka wśród rolowych ploterów tnących. „Klasa S” dzieli się na 2 linie urządzeń: T i D. Modele z literą „T” to plotery wyposażone w nóż aktywny, natomiast symbol „D” oznacza nóż wleczony.

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium

error: Kopiowanie zabronione!