Seminarium FOCA i Open House
11 paź 2018 09:50

Reprograf wraz firmą X-Rite zapraszają klientów w dniach 24-25.10. br. do Łodzi na spotkania poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Grono fachowców z obu firm zaprezentuje szereg zagadnień skierowanych do wszystkich, którzy chcą poznać i pogłębić zasady percepcji barw i wykorzystać te wiadomości w różnych dziedzinach. Uczestnicy szkoleń są przedstawicielami wielu różnych branż; głównie poligraficznej, ale nie tylko! Patrząc pod kątem branży poligraficznej jest to temat dla wszystkich dziedzin poligrafii: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Spotkanie odbędzie się w dwóch formułach.

Pierwszego dnia, tj. 24.10. zaplanowane zostało seminarium FOCA (Fundamentals of Colour and Appearance), realizowane wg międzynarodowego programu X-Rite.

Seminarium to jest już dosyć znane. W takiej odsłonie było organizowane przez Reprograf oraz X-Rite od kilku lat w wielu polskich miastach i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, bowiem jest interaktywne i niekomercyjne. Tu bazę stanowi wiedza merytoryczna, która jest podana w bardzo przystępny sposób, poparta ćwiczeniami praktycznymi, a nawet przez bardzo wymagających uczestników oceniane jest ono jako porządkujące wiedzę i uczące nowoczesnej komunikacji o barwie. Każdy z uczestników otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w międzynarodowym seminarium w ramach programu FOCA. Udział jest odpłatny – szczegóły na X-Rite.

Drugiego dnia, czyli 25.11. odbędzie się Open House. Organizatorzy proponują 1-godzinną indywidualną dla danej firmy prezentację oferowanych rozwiązań firmy X-Rite. Będą to prezentacje dla poszczególnych firm, skupione tematycznie na zakresie prac danej firmy i interesujących firmę produktach. Liczba prezentacji jest tym samym ograniczona (maksymalnie 8 firm) – decyduje kolejność zgłoszeń, ale udział jest nieodpłatny.

Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo na:

http://xrite.reprograf.com.pl/reprograf/foca-open-house-24-25-10,8

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf