Apogee Roadshow 2018
31 paź 2018 10:34

W ofercie firmy Agfa pojawiła się najnowsza wersja workflow Apogee, opatrzona symbolem v11. Z tej okazji polski oddział firmy przygotowuje szereg spotkań z jej obecnymi i potencjalnymi użytkownikami. Odbędą się one w listopadzie w czterech miastach: Sopocie (06.11), Poznaniu (13.11), Krakowie (15.11) i Warszawie (20.11).
„Coroczne spotkania z polskimi użytkownikami systemu Apogee to już wieloletnia tradycja w naszej firmie – mówi Michał Śliz, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Agfa. – Tym razem jednak zmodyfikowaliśmy ich formułę. Zamiast jednej, wspólnej konferencji chcemy zaprosić naszych obecnych i potencjalnych klientów z różnych regionów Polski do udziału w czterech organizowanych lokalnie wydarzeniach. Mamy nadzieję, że tego typu spotkania, organizowane w bardziej kameralnym gronie, będą w jeszcze większym stopniu sprzyjać pozyskaniu wiedzy i nowych informacji na temat systemu Apogee przez przedstawicieli rodzimych drukarń i studiów CtP”.
Program każdego ze spotkań wygląda podobnie i składa się z dwóch części: prezentacyjnej oraz warsztatowej. W pierwszej z nich przedstawiciele polskiego oddziału firmy Agfa przedstawią najważniejsze nowe funkcje i opcje, jakie pojawiły się w systemie Apogee v11 oraz w rozwiązaniach z nim współpracujących. Są wśród nich m.in.: AutoImpose – funkcja wchodząca w skład autorskiego modułu impozycyjnego Apogee Impose; ulepszona wersja portalu Apogee WebApproval, umożliwiającego zleceniodawcom przesyłanie plików oraz zdalne akceptowanie stron; Apogee WebFlow – nowy moduł pozwalający pracownikom firmy, w tym operatorom maszyn drukujących i urządzeń introligatorskich, na dostęp do danych zlecenia wygenerowanych na etapie przygotowalni.
W drugiej części spotkania odbędą się warsztaty, prowadzone przez specjalistów ds. oprogramowania firmy Agfa: Maciej Baura, Marcina Rawickiego i Adama Skierkowskiego.
Jak podaje Agfa, system Apogee v11 to rozwiązanie oferujące wiele unikalnych funkcji i wysoką automatyzację, mające w jeszcze większym stopniu usprawnić proces produkcji poligraficznej. Jego nowa wersja współpracuje z innymi programami, dodatkowo zwiększając wydajność drukarni. System można zintegrować m.in. z modułem PressTune, oferowanym w ramach programu ECO3 firmy Agfa. Apogee v11 jest dostępny zarówno w wersji stacjonarnej, jak i w postaci usługi działającej w „chmurze”.
„System Apogee v11 został zaprojektowany jako centrum produkcyjne, mające zagwarantować prawidłową reprodukcję treści niezależnie od urządzeń wyjściowych, w tym maszyn cyfrowych – tłumaczy Maciej Baur, product manager w polskim oddziale firmy Agfa. – Celem było stworzenie wszechstronnego narzędzia, które z jednej strony zwiększy wydajność działań, z drugiej – poprawi marże, m.in. te uzyskiwane przy realizacji wyrobów niskonakładowych. Już dziś zatem serdecznie zapraszamy jego obecnych i potencjalnych użytkowników do udziału w Apogee Roadshow. Zapewniamy bogatą dawkę wiedzy merytorycznej i ciekawy program warsztatów szkoleniowych”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Agfa