Mariusz Fronia w Reprografie
31 paź 2018 10:15

W październiku br. Mariusz Fronia rozpoczął pracę w firmie Reprograf na stanowisku product managera w zakresie sprzedaży materiałów do druku wielkoformatowego. Jest to dział szybko rozwijający się i wymagający dynamicznych zmian, co jest powodem zatrudnienia kolejnej osoby z doświadczeniem i znajomością specyfiki tej branży.

Reprograf posiada bogate portfolio podłoży do druku w różnych technologiach: UV, sublimacja, lateks oraz solwent. Oferuje tekstylia, banery, papiery, folie, tapety i tusze, co sprawia, że jest jednym z wiodących dostawców na rynku wielkoformatowym.

Mariusz Fronia ma bogate, ponad 14-letnie  doświadczenie w zarządzaniu produktami wielkoformatowymi oraz w sprzedaży w firmach działających na tym rynku. W swojej karierze zawodowej współpracował zarówno z dostawcami europejskimi, jak i azjatyckimi, co oczywiście będzie miał okazję wykorzystać w firmie Reprograf SA.

Prywatnie Mariusz Fronia interesuje się  fotografią, szczególnie krajobrazów oraz pasjonują go zdjęcia nocne. Lubi stawiać sobie wysoko poprzeczkę, podejmować nowe wyzwania i z pasją je realizować. W wolnym czasie lubi też podróżować, szczególnie w regiony górskie, obejrzeć dobry film lub przeczytać książkę.

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf