Opolgraf wprowadza nową markę
12 gru 2018 09:34

Drukarnia Opolgraf wprowadza nową markę personalizowanych notesów i planerów. Twoje imię, ulubiony cytat, zdjęcie bądź logo można zaprojektować na notesach i planerach oferowanych przez drukarnię. Personalizowane notesy i planery są dostępne w oprawie drewnianej, twardej, spirali i co najważniejsze, charakteryzują się wysoką jakością druku oraz wykończenia.

Notesy i planery można zaprojektować od podstaw samemu bądź skorzystać z przygotowanej bazy grafik na stronie www.zrobsobienotes.pl. Na stronie udostępnionych jest ponad 100 projektów. Szeroka gama indywidualizacji, wybór podłoża, oprawa twarda, w spirali czy drewniana dają niepowtarzalne możliwości. „Personalizacja jest jednym z najważniejszych trendów ostatnich lat i zdecydowanie będzie się rozwijała. Pragniemy mieć produkt wyjątkowy i niepowtarzalny w dobrej jakości i przyzwoitej cenie - wspomina Natalia Ciecióra, PR-owiec drukarni Opolgraf. - Jednocześnie szeroki park maszyn i wykwalifikowana kadra dają możliwości rozwoju projektu. W planach zakłada się wprowadzanie kolejnych personalizowanych produktów papierniczych.”

Wszystkie produkty są tworzone od podstaw w opolskiej drukarni, począwszy od projektów graficznych, druku, uszlachetnienia, aż po personalizowany nadruk na okładce. Dzięki możliwościom technicznym drukarni można wybrać szeroką gamę opraw. Ciekawym i oryginalnym pomysłem są drewniane notesy, które z pewnością zachwycą niejednego miłośnika designu. Oprawa twarda z idealnie wykończonym grzbietem zwróci uwagę perfekcjonisty, podobnie jak oprawa notesu w spirali. Planery są oferowane w trzech wariantach: w oprawie twardej z gąbką w klasycznym szarym odcieniu oraz w oprawie twardej z ozdobną brokatową okleiną ze złoceniem. Oferowany jest również złocony, elegancki w kolorze czerwonym. Cena notesu bez rabatu wynosi 29 zł, natomiast planera 39 zł. Jednakże z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia drukarnia oferuje rabat na hasło PREZENT w wysokości 20 proc.

Opolgraf zaprasza do obejrzenia filmu, który pokazuje, jak zrobić notes i planer: https://www.youtube.com/watch?v=gXAtYag-Sts

Opracowano na podstawie informacji firmy Opolgraf

cript>