Nowy dyrektor zarządzający w Canon Polska
3 sty 2019 10:37

Wraz z nowym rokiem nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora zarządzającego w Canon Polska. Od 1 stycznia 2019 r. stanowisko to objął Wilbert Verheijen, który wcześniej – od 2016 roku – pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Canon Eurasia z siedzibą w Stambule.

Karierę zawodową Wilbert rozpoczął ponad 25 lat temu w holenderskiej firmie Océ, która w 2009 roku została nabyta przez Canon. Od tego czasu w strukturach firmy Océ i Canon zajmował wiele stanowisk kierowniczych w obszarze B2B w takich krajach jak: Holandia, USA, Wielka Brytania, Portugalia oraz Chiny. Ostatnio działał na rzecz stworzenia struktur firmy Canon w Izraelu.

Iain Maxwell funkcję dyrektora zarządzającego w Canon Polska pełnił przez ostatnie 3 lata. Obecnie zaś objął stanowisko Document Solutions Service and Support Director for Canon EMEA w Londynie.

Canon to globalny dostawca technologii i usług z zakresu obrazowania, który oferuje zarówno rozwiązania biznesowe wspierające cyfrowy rozwój przedsiębiorstw, jak i produkty konsumenckie. Firma od ponad 80 lat cieszy się zaufaniem klientów, będąc jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon

error: Kopiowanie zabronione!
cript>