PlasticExpress na targach RemaDays Warsaw 2019
3 sty 2019 11:43

Wśród wystawców zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2019 w Nadarzynie k. Warszawy (13-15 lutego br.) po raz pierwszy znajdzie się PlasticExpress – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu. Marcin Rynkowski – jego właściciel i pomysłodawca zapowiada codzienne prezentacje tego cieszącego się coraz większą popularnością projektu.

„RemaDays Warsaw to druga ważna impreza targowa, na której będziemy prezentowali nasz projekt – mówi Marcin Rynkowski. – Liczymy na to, że efekty udziału w niej będą równie owocne, jak w przypadku premierowej obecności na wrześniowym Festiwalu Druku. Tam nasz sklep wzbudził bardzo duże zainteresowanie, zarówno ze strony agencji reklamowych, jak i drukarń. Przez kolejnych kilka miesięcy systematycznie ono rosło, co bardzo nas cieszy, gdyż firmy te stanowią naszą grupę docelową. Podobnie rzecz się ma z małymi producentami reklam, dla których pojawienie się PlasticExpress może stanowić przełom w ich działalności. Coraz częściej dochodzą oni do wniosku, że efektywniej jest zlecić określoną pracę nam, niż wykonywać ją we własnym zakresie. Zamiast inwestować we własne maszyny, materiały i ponosić koszty związane z ich przetwarzaniem, mogą zająć się pozyskiwaniem klientów i sprzedawaniem finalnych produktów. Ich wykonanie zaś zlecać za pośrednictwem PlasticExpress. Naszymi przewagami są bowiem nie tylko różnorodność przetwarzanych materiałów i posiadanie najwyższej klasy sprzętu do ich obróbki, ale też ponad 30-letnie doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych. Kolejną zaletą współpracy z nami jest program lojalnościowy. Przewiduje on 15 proc. rabat naliczany od ceny, niezależnie od zawartości koszyka i wysokości kwoty. (...)”.
PlasticExpress to internetowe narzędzie, umożliwiające samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie wykonanych z tworzyw sztucznych. Obecnie jego oferta obejmuje 5 rodzajów płyt pleksi (bezbarwną, opalową, czarną, białą i satynową) oraz – od niedawna – płyty z poliwęglanu litego bezbarwnego. Materiały pochodzą od renomowanych producentów, ich obróbka uwzględnia cięcie piłą lub laserowe oraz polerowanie diamentowe. „Nasi klienci doceniają nie tylko wysoką jakość i profesjonalizm obsługi ze strony PlasticExpress, ale też bardzo szybką dostawę, w 95 proc. realizowaną następnego dnia roboczego – podkreśla Marcin Rynkowski. – Obserwujemy wzmożony ruch na blogu, jaki funkcjonuje w ramach naszej strony. W sieci pojawiają się też inne, dodawane przez nas akcenty związane ze sklepem PlasticExpress, np. film poświęcony obsłudze jego konfiguratora. W przyszłości planujemy kolejne tego typu materiały wideo”.
Jak dodaje Marcin Rynkowski, rosnące zainteresowanie ofertą sklepu i systematycznie powiększające się grono jego klientów pozwalają firmie z optymizmem patrzeć w przyszłość. „Mimo że nie wszyscy jego użytkownicy są obyci z oferowanym im narzędziem, nasz sklep powszechnie jest uważany za przyjazny i intuicyjny. Ta opinia bardzo nas cieszy, gdyż zależało nam na stworzeniu narzędzia prostego w obsłudze, a jednocześnie wydajnego i elastycznego” – mówi właściciel PlasticExpress.
Podczas targów RemaDays Warsaw 2019 odwiedzający stoisko PlasticExpress będą mieli możliwość zapoznać się z funkcjonalnością sklepu i oferowanymi przez niego opcjami. „Do dyspozycji gości będą ekrany wielkoformatowe, na których – podczas indywidualnych pokazów – zademonstrujemy pełne spektrum modułów i funkcji dostępnych w naszym sklepie. Pokażemy, jak samodzielnie zaprojektować kształt finalnego produktu, wybrać odpowiednie podłoże, a następnie zlecić plik do produkcji. Zainteresowanych indywidualnymi prezentacjami już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas lutowych targów” – podsumowuje Marcin Rynkowski.

Opracowano na podstawie informacji firmy PlasticExpress

error: Kopiowanie zabronione!
cript>