Ricoh i WOŚP – kolejny wspólny Finał
8 sty 2019 13:32

Ricoh po raz ósmy wesprze Finał WOŚP. Firma jest partnerem technologicznym Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nieprzerwanie od 2012 roku. Ricoh dostarcza sprzęt drukujący oraz tablice i projektory, z których WOŚP korzysta w ciągu całego roku i podczas wydarzeń specjalnych takich jak Finał czy Festiwal Pol’and’Rock.

Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy z Fundacją WOŚP. Cieszymy się, że nasze rozwiązania technologiczne w coraz większym zakresie wspierają jej działalność oraz ułatwiają codzienną pracę – powiedział Paweł Barski, dyrektor marketingu w Ricoh Polska. - To, że możemy być częścią tej inicjatywy, jest bardzo ważne dla wszystkich członków naszego zespołu.”

Podczas aukcji towarzyszącej tegorocznemu Finałowi będzie można wylicytować limitowany zestaw z flagowym aparatem Ricoh GRII. Ricoh GR II Premium Kit powstał z okazji 10-lecia serii, a do sprzedaży na całym świecie trafiło niewiele ponad tysiąc sztuk. Aparat Ricoh i akcesoria, m.in. etui na aparat, pasek, zewnętrzny wizjer i telekonwerter, umieszczono w aluminiowej grawerowanej walizce. Aukcja odbywa się na https://aukcje.wosp.org.pl/.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh

cript>