Michelman wchodzi na rynki w Europie Środkowej
16 sty 2019 10:48

Firma Michelman, zajmująca się opracowywaniem i produkcją przyjaznych dla środowiska zaawansowanych materiałów stosowanych w przemyśle, ogłosiła powołanie Tomasza Machnika na stanowisko nowego dyrektora ds. rozwoju działalności w Europie Środkowej.

Tomasz Machnik obejmuje to stanowisko, legitymując się rozległym doświadczeniem w branży opakowań giętkich oraz umiejętnościami przywódczymi. Ostatnio zajmował stanowisko export manager w firmie Alupol Films Sp. z o.o.; pracował w dziale sprzedaży, a także jako export manager w firmie FLEXPOL Sp. z o.o. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w działach badań i strategii rynkowych, obsługi klienta oraz dystrybucji towarów.

Tomasz Machnik uzyskał tytuł inżyniera chemii na Politechnice Warszawskiej i będzie pracował w Polsce. Jest to zgodne z indywidualnym podejściem firmy Michelman do relacji z klientami i umożliwi terminową oraz wysokiej jakości obsługę rosnącej bazy klientów w Europie.

Cieszymy się, że Tomasz Machnik będzie wprowadzać na rynek polski oraz inne rynki Europy Środkowej nasze powłoki barierowe i funkcyjne oraz podkłady do druku cyfrowego w maszynach i powłoki OPV — mówi Thierry Van Migem, dyrektor ds. sprzedaży, EMEA, Michelman International SARL. - Jego zamiłowanie do współpracy i wcześniejsze doświadczenia na rynku opakowań konsumenckich oraz przemysłowych pomogą firmie Michelman poszerzyć obszar działalności i udział w rynku”.

Jest to część strategii firmy Michelman, skupiającej się na inwestycji w rynki rozwijające się oraz ekspansji geograficznej. W tym celu została rozszerzona współpraca z Safic-Alcan (o czym informowaliśmy – red.). Firma ta będzie odpowiedzialna za dystrybucję szerokiej gamy produktów Michelman poprzez oddziały w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Serbii oraz Turcji.

Opracowano na podstawie informacji firmy Michelman

error: Kopiowanie zabronione!
cript>