Złoty Gryf 2019
22 sty 2019 10:40

Do dnia 31 marca br. można przysyłać prace na konkurs „Złoty Gryf 2019” na najlepszy pod względem jakości wykonania produkt poligraficzny w następujących kategoriach:

a) produkt wielobarwny w oprawie prostej
b) produkt wielobarwny w oprawie złożonej
c) czasopismo wielobarwne
d) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej
e) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej
f) opakowanie z nadrukiem
g) etykieta
h) produkt informacyjno-reklamowy
i) kalendarz

Produkty te mogą zgłaszać zarówno ich wykonawcy (drukarnie), jak i ci, którzy są ich właścicielami, np. wydawcy lub firmy handlowe. ZGŁOSZENIE PRAC JEST PŁATNE.

Konkurs Złotego Gryfa jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość produktu. Zostanie laureatem tego konkursu jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Szerokie spektrum fachowości członków jury zapewnia obiektywizm wyboru laureatów. 

Laureaci otrzymują statuetkę ZŁOTEGO GRYFA  wraz z prawem używania znaku graficznego na blankiecie firmowym oraz prawem do zamieszczenia go na swoich wyrobach.
Warto sprawdzić swoje możliwości w rywalizacji z silną konkurencją, tym bardziej, że jakość usług potwierdzona obiektywną oceną jest najlepszą rekomendacją dla Państwa klientów.

Na stronie http://www.izbadruku.org.pl (zakładka „Złoty GRYF”) znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje do wzięcia udziału w konkursie oraz listę  laureatów ostatniej edycji konkursu „Złotego Gryfa”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czasie uroczystej Gali dnia 1 czerwca 2019 r. w hotelu The Westin Warsaw (ul. Jana Pawła II 21 w Warszawie). Gala będzie miała miejsce na dorocznym Balu Polskiej Izby Druku. Wszyscy uczestnicy konkursu nominowani do nagród otrzymają bezpłatne zaproszenia (dwie osoby) na tę uroczystość, a tym samym i na Bal.

Termin zgłaszania prac - do 31 marca 2019 r. Należy przesłać 3 egz. każdej zgłoszonej pracy. Wszystkie prace muszą być wykonane wyłącznie w roku 2018.

Warunki uczestnictwa

Konkurs ma charakter otwarty; mogą w nim uczestniczyć polskie podmioty gospodarcze, które:

  • prześlą do dn. 31.03.2019 r. na adres Polskiej Izby Druku: 00-728 Warszawa, ul. Kierbedzia 4 po 3 egz. każdej zgłoszonej pracy konkursowej - produkcji wykonanej w kraju w 2018 r.;

  • wystarczy przesłać na adres Izby wypełnioną kartę zgłoszeniową i wpłacić pieniądze wg instrukcji na dole tej karty.

Opracowano na podstawie informacji PID

error: Kopiowanie zabronione!
cript>