Drukarki EFI Pro na targach RemaDays Warsaw 2019
23 sty 2019 13:13

Na stoisku Atrium Centrum Ploterowe - dystrybutora wielkoformatowych drukarek LED marki EFI – odwiedzający targi będą mogli zobaczyć w akcji maszyny serii Pro.

„Na naszym stoisku przedstawicielem maszyn marki EFI będzie prawdziwie produkcyjny flatbed – EFI Pro 24f, połączenie wszechstronności, wydajności i precyzji” - zapowiada Paweł Stania z działu marketingu dystrybutora.

EFI Pro 24f to przemysłowy flatbed o obszarze zadruku 2,54 m szerokości i długości 1,32 m. Jest to drukarka 4-kolorowa z 2 kanałami koloru białego. EFI Pro 24f posiada funkcję „multiboard”, czyli możliwość jednoczesnego druku różnych prac na różnej wielkości formatkach. Zadruk może się odbywać od krawędzi do krawędzi na materiałach i obiektach o grubości do 5 cm. Wydajność drukarki sięga 107 m2/h.

Oferta polskiego dystrybutora EFI obejmuje więcej maszyn i stale się rozwija.

„Właśnie zadebiutował rolowy ploter serii Pro - EFI Pro 32r. Ten ploter LED 3,20 m zmienia „warunki gry” dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom. Piątej generacji głowice z nową technologią UltraDrop oferują natywną wielkość kropli atramentu 7 pl! Co więcej, prędkość druku 207 m2/h onieśmieli konkurencyjne rozwiązania. Dzięki kolorowi białemu można będzie zrealizować niemal każde zlecenie o szerokości 3,20 m. (…) - zapewnia Paweł Stania.

Z kolei EFI Pro 16h to hybrydowy, czyli rolowo-stołowy ploter LED o szerokości 165 cm i produktywności do 91 m2/h. Jest to również przemysłowa drukarka, wyposażona w głowice drukujące w technologii zmiennej wielkości kropli (grayscale). EFI Pro 16h drukuje atramentami CMYK i jest wyposażony w podwójny kanał koloru białego dla zachowania wysokiej prędkości drukowania tym kolorem. Ploter umożliwia zadruk w wysokiej rozdzielczości, do 1200x1200 dpi.

Natomiast drukarki EFI serii H1625-XX to hybrydowe urządzenia do zadań specjalnych.

Model H1625-LED jest 4-kolorową drukarką LED o szerokości 1,65 z opcjonalnym kolorem białym. Jej produktywność sięga 42 m2/h. Maksymalna rozdzielczość druku plotera to 1200x600 dpi. Głowice posiadają 8 poziomów skali szarości (grayscale).

Ploter EFI H1625-SD to z kolei bliźniacza maszyna do zadruku materiałów termoformowanych.

Drukarka H1625-RS to dedykowana hybryda do druku znaków drogowych. Wyposażona w atramenty 3M umożliwia produkcję znaków spełniających wymagania dotyczące ruchu drogowego.

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium

cript>