Gallus rozpoczął sprzedaż 5-kolorowej maszyny Labelfire
4 lut 2019 09:44

1 lutego 2019 r. firma Gallus rozpoczęła sprzedaż 5-kolorowej wersji swej innowacyjnej cyfrowej maszyny do hybrydowego druku fleksograficznego - Gallus Labelfire E 340. 5-kolorowy model Labelfire (CMYK + biały cyfrowy) stanowi propozycję typu „entry level” dla tych, którzy chcą produkować w pełni wykończone etykiety w technologii cyfrowej za niższą cenę, z użyciem przemysłowej platformy drukującej w jednym przebiegu.

Gallus Labelfire 340, który debiutował na rynku w 2016 r., to 8-kolorowy cyfrowy system produkcyjny łączący wysoką jakość druku inkjet UV z zaletami uszlachetniania w linii oraz wykańczania, typowymi dla tradycyjnych maszyn Gallus.

W skład zaawansowanego systemu druku atramentowego, opracowanego wspólnie z firmą Heidelberger Druckmaschinen AG, wchodzą najnowocześniejsze głowice drukujące w rozdzielczości 1200 dpi od Fujifilm.

5-kolorową maszynę Gallus Labelfire E 340 będzie cechować ta sama niezawodność i jakość druku (1200x1200 dpi), co model 8-kolorowy, który dodatkowo drukuje kolorami: pomarańczowym, filetowym i zielonym. Nowy model można konfigurować w oparciu o aktualne potrzeby klienta, tak by zapewnić mu najniższe koszty wejścia na rynek cyfrowo-hybrydowego druku etykiet; cały system jest zintegrowany z oprogramowaniem Prinect firmy Heidelberg do zarządzania produkcją. Użytkownicy, którzy zakupią 5-kolorową maszynę Labelfire, będą mieli możliwość jej rozbudowy do wersji 8-kolorowej oraz uzupełnienia, w miarę rozwoju ich biznesu, o dodatkowe opcje uszlachetnień takie jak sitodruk, foliowanie na zimno, dodatkowa stacja flekso itp.

„Mamy wielu klientów, którzy chcieliby wejść na rynek cyfrowego druku hybrydowego, ale nie potrzebują kompletnej, zaawansowanej i w pełni wyposażonej konfiguracji, którą zapewnia 8-kolorowy Labelfire - wyjaśnia Michael Ring, szef działu Rozwiązań Cyfrowych w firmie Gallus. - Ta nowa 5-kolorowa wersja pozwala im na start w obszarze cyfrowym, ale nadal pozostawia miejsce na przyszły rozwój, przy jednoczesnej ochronie pierwszej inwestycji.”

Można już składać zamówienia na 5-kolorową maszynę Gallus Labelfire E 340; dostawy powinny się rozpocząć w kwietniu br.

Na podstawie informacji firmy Gallus opracował TK

error: Kopiowanie zabronione!