Sharp na ISE 2019
5 lut 2019 10:42

Dziś podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) Sharp prezentuje kluczowe produkty i rozwiązania, które wprowadzi na rynek w 2019 roku. Oferta obejmuje trzy nowe profesjonalne monitory 4K digital signage, interaktywny monitor 4K Windows collaboration display opracowany we współpracy z firmą Microsoft, dwa nowe monitory interaktywne BIG PAD 4K oraz monitor 8K drugiej generacji.

Birgit Jackson, commercial director w Sharp Visual Solutions, mówi: „Mamy do zaprezentowania więcej nowych produktów niż w poprzednich latach, co pokazuje, że Sharp umacnia swoją pozycję partnera we wszystkich projektach wizualnych, od najpopularniejszych po wysoce wyspecjalizowane. Innowacyjne produkty powstały na gruncie wszystkiego, co wiemy o współpracy i zaangażowaniu. Niezwykle cieszymy się z przekraczania granic w zakresie rozdzielczości i integracji”.

Podczas ISE Sharp prezentuje swój pierwszy monitor Windows collaboration display, interaktywny monitor nowej generacji, przeznaczony do wspierania i usprawniania pracy zespołowej. 70-calowy ekran 4K jest zgodny ze specyfikacją WCD firmy Microsoft i łączy technologię dotykową z czujnikami, zapewniając przestrzeń do inteligentniejszej pracy. Monitor zaprojektowano tak, by obsługiwał znane narzędzia Microsoft, używane obecnie przez organizacje, np. pakiet Office 365.

Sharp prezentuje również najnowszy monitor BIG PAD dla środowisk korporacyjnych. Seria TH1 monitorów interaktywnych Ultra HD (3840x2160) o przekątnych 85, 75 i 65 cali jest wyposażona w technologię dotykową, rozpoznającą 20 punktów dotyku oraz najnowocześniejszą technologię interaktywną InGlass, zapewniającą niezwykłą czułość narzędzi pisania Pen-on-Paper. Zintegrowany komputer z systemem Android pozwala na zastosowanie monitora jako tablicy interaktywnej i ułatwia bezprzewodowe łączenie się z innymi urządzeniami.

Firma Sharp zapewnia interaktywne rozwiązania dla każdego etapu edukacji, od wczesnego nauczania przedszkolnego po zastosowanie najnowszych interaktywnych monitorów Sharp BIG PAD podczas wykładów uniwersyteckich oraz szkoleń korporacyjnych (model PN-70HC1E).

Engage – strefa sprzedaży detalicznej na stoisku dedykowana jest najnowszym produktom Sharp do zastosowań tworzących angażujące treści. Sharp w 2019 roku doda do oferty 12 nowych monitorów 4K Ultra-HD z trzech serii: PN-HM, PN-HB i PN-HW.

Partner Sharp, firma Cenareo, zarządza treściami digital signage na stoisku Sharp, tak jak w poprzednich latach. Poprowadzi też prezentację oprogramowania do wykrywania twarzy.

Videro, partner firmy Sharp w zakresie oprogramowania, przeprowadzi pokaz swojego ekosystemu na nowych monitorach PN HB/HM, prezentując możliwości sterowania treścią i monitorami za pomocą urządzeń mobilnych.

W Innovate – strefie innowacji Sharp prezentuje ekosystem 8K, w tym najnowszą profesjonalną kamerę 8K oraz monitor 8K. Kamera 8C-B60A (60 p) posiada możliwości rejestracji obrazu i dźwięku, odtwarzania oraz przesyłania. Materiał nagrany kamerą zostanie wyświetlony na monitorze o przekątnej 80 cali 8M-B80AX1E 8K, drugiej generacji urządzeniu 8K, oferującym wyjątkową jakość obrazu.

Partner Sharp, firma Demodern, ekspert w dziedzinie kreatywnych technologii, poprowadzi pokaz VR na nowym monitorze 4K PN-HW861 o przekątnej 86 cali. Interaktywny showroom VR, zaprojektowany dla sieci IKEA, pozwoli gościom zwiedzić wirtualny salon i kuchnię oraz ustawiać w nich meble w czasie rzeczywistym.

W pozostałej części stoiska Sharp prezentuje inne produkty ze swojej oferty, w tym atmosferyczny generator wody Skywell, laptopy Portégé X30 i Tecra X40 marki Toshiba oraz narzędzie zarządzania przyjmowaniem gości, które pozwala każdemu umówionemu klientowi zarejestrować się na stanowisku.

 

Opracowano na podstawie informacji firmy Sharp

error: Kopiowanie zabronione!
cript>