PrintCity Allianz na targach Packaging Innovations w Warszawie
7 lut 2019 15:33

Po udanym starcie w roku ubiegłym PrintCity Allianz znowu będzie reprezentowany podczas targów Packaging Innovations w Warszawie na wspólnym stoisku. Oprócz tego organizuje seminarium „Projektowanie opakowań, uszlachetnianie i realizacja”.

Targi Packaging Innovations w Polsce odbędą się już po raz 11. i zyskały status jednego z ważniejszych wydarzeń dla przemysłu opakowań w Europie Wschodniej. Jest to dla PrintCity Allianz dobry powód, by zwiększyć swoje zaangażowanie na tym ważnym rynku.

Już w ubiegłym roku udało nam się nawiązać dużo nowych kontaktów i rozwinąć te istniejące - stwierdza Rainer Kuhn, prezes zarządu PrintCity. - Teraz za pomocą naszego seminarium chcemy dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów oraz sprawić, by korzyści płynące z naszego łączenia kompetencji stały się dla nich jeszcze bliższe i bardziej zrozumiałe“.

W centrum seminarium „Projektowanie opakowań, uszlachetnianie i realizacja” znajdzie się pudełko prezentowe Nature na kosmetyki.

Dyskusja będzie dotyczyła wszystkich aspektów powstawania opakowania - od wzoru poprzez wybór materiałów i rodzajów uszlachetnień aż do produkcji.
Odwiedzający będą mogli osobiście zrozumieć i poczuć efekty na podstawie wzoru opakowania.

Seminarium będzie miało miejsce 2 kwietnia w godzinach 14:00-15:00 w Workshop Area w hali niebieskiej.
Uczestnictwo jest bezpłatne. Wymagane jest uprzednie zgłoszenie.

Targi odbędą się w dniach 2. i 3. kwietnia na terenie targów w Warszawie.
Odwiedzający otrzymają przy rejestracji bezpłatną wejściówkę:
https://www.packaginginnovations.pl/gb

Wspólne stoisko PrintCity Allianz (D9) znajduje się w hali niebieskiej. Członkami wspólnego stoiska są firmy: Graficus/Epple Druckfarben (farby offsetowe & lakiery), IST Metz (systemy utwardzania UV), KAMA (maszyny sztancujące, tłoczące i klejące), PC Print/LEONHARD KURZ (folie do tłoczenia na gorąco i na zimno, hologramy), Metsä Board (tektura opakowaniowa, biały Kraftliner, karton Foodservice), Merck (pigmenty efektowe), WEILBURGER Graphics (lakiery do uszlachetniania, kleje i wodne farby fleksograficzne).

Opracowano na podstawie informacji Packaging Innovations

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!