Pierwsza w Polsce maszyna drukująca RMGT 1050LX
8 lut 2019 15:05

Firma Derya informuje o podpisaniu umowy sprzedaży pierwszej w Polsce maszyny z nowej serii arkuszowych maszyn drukujących w formacie B1 produkcji połączonych japońskich firm Ryobi-Mitsubishi: RMGT 1050LX-6+CC+LD.

Jest to maszyna pracująca na arkuszach 1050x750 mm, w konfiguracji 6 zespołów drukujących z wieżą lakierującą. LX oznacza wersję kartonażową z drukiem podłoży do 1 mm grubości. Maszyna jest wyposażona w wiele systemów automatyzacji pracy, takich jak system symultanicznej wymiany płyt czy kontroli natężenia barw drukowanych prac w czasie drukowania bez wyjmowania arkuszy z maszyny, co umożliwia pełne przezbrojenie na kolejne zlecenie w czasie 175 sekund. Swobodę kontroli zapewni operatorowi sterowanie poprzez tablet dotykowy współpracujący z ekranem 55” i połączony z systemem kamer rozlokowanych w strategicznych punktach maszyny.

Maszyna została zakupiona przez drukarnię MuruGumbel z Warszawy. W drukarni tej od 2017 roku pracuje już jedna maszyna drukująca RMGT dostarczona przez firmę Derya - w konfiguracji 5 zespołów z wieżą lakierującą, drukująca w formacie A1+: RMGT 920ST-5+CC+SLD (również z kontrolą kolorystyczną in-line).

Nowa maszyna zostanie dostarczona już we wrześniu br.

Już teraz firmy Derya i MuruGumbel zapraszają do udziału w Dniach Otwartych, które wspólnie zorganizują po instalacji maszyny.


Opracowano na podstawie informacji firmy Derya

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>