Światowa premiera urządzeń APR Solutions na Warsaw Pack 2019
11 lut 2019 15:03

APR Solutions s.r.l., którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Avargraf, oficjalnie zaanonsował wprowadzenie na rynek nowych modeli swoich urządzeń MAXI. Zostaną one po raz pierwszy zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, które będą się odbywać w dniach od 5 do 7 marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Nieco później, w dniach 12-14 marca urządzenia będą prezentowane na wystawie CCE International Corrugated & Carton Exhibition, która odbędzie się w Monachium na terenach Munich Trade Fair Center.

APR Solutions s.r.l, dostrzegając zmieniające się potrzeby rynku, koncentruje się na rozwijaniu i produkcji maszyn do przetwarzania papieru oraz kartonu dla wykończeniowego i opakowaniowego sektora branży poligraficznej, a także rozwiązań dotyczących aplikacji taśm klejących dla potrzeb innych gałęzi przemysłu. W tym roku oficjalnie zostaną wprowadzone na rynek nowe modele maszyn tej firmy - MAXI o szerokości 1600 i 2200 mm. Występują one w wersjach pół- oraz w pełni automatycznych maszyn do aplikacji taśm i produkcji pudeł klejonych liniowo oraz prostych kopert. Maszyny te przeznaczone są do pracy na kartonie i tekturze falistej. Producent rozszerzył również ofertę aplikatorów i proponuje obecnie 5 różnych systemów nanoszenia taśm. Są to: taśma dwustronna (aplikatory RAP25, RAP 50 i RAP100) i jednostronna taśma samoprzylepna; taśma zrywająca (aplikator RAP STRIP); taśma silikonowa (aplikator RAP SIL współpracujący z systemem klejenia); taśma magnetyczna (aplikator RAP MAG) oraz system do przewijania.

Podczas targów Warsaw Pack 2019 na stoisku firmy Avargraf odbędzie się światowa premiera dwóch zupełnie nowych maszyn: MAXI Athos 160 z podajnikiem ręcznym i pełną gamą aplikatorów taśm oraz MAXI Box 160 z ręcznym podajnikiem do produkcji pudeł klejonych liniowo. Te same modele będzie można zobaczyć także na stoisku producenta - firmy APR Solutions podczas wystawy CCE International.

„Wraz z firmą APR Solutions już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach w Warszawie – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. - Zmiany w społeczeństwie, kulturze, gospodarce, a zwłaszcza internet generują nowe potrzeby w różnych sektorach rynku. (…) Nowe maszyny w naszej ofercie są odpowiedzią na te potrzeby. Dlatego warto spotkać się z nami podczas targów Warsaw Pack lub odwiedzić stoisko firmy APR Solutions s.r.l w Monachium, aby przybliżyć sobie ich możliwości. Już dziś zapowiadamy ciekawe prezentacje. Jesteśmy też do dyspozycji naszych gości, chętnie podpowiemy im, jakie rozwiązania są dopasowane do ich aktualnych oczekiwań, zarówno z oferty APR Solutions s.r.l., jak i innych dostawców, jakich reprezentujemy na polskim rynku”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Avargraf

error: Kopiowanie zabronione!
cript>